Oddaná tobě

Oddaná tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329312/bmid_oddana-tobe-zDC-329312.jpg 4 248 33

Fixed / Zavislí série

Vztah Alayny Withersové a Hudsona Pierca prošel mnoha zkouškami. Oba jsou přesvědčeni, že i přes minulé chyby si dokážou odpustit a milovat se ještě oddaněji. Slíbí si se vší vážností, že od teď mezi sebou nebudou mít žádná tajemství. Proto je Alaynino srdce zlomeno tím bolestněji, když přijde na to, že Hudson svůj slib porušil, a navíc jí odmítá cokoliv vysvětlit. Jakkoliv ho miluje snad víc, než kdy dřív, tato poslední zrada její lásku málem pohřbí navždy. Ještě ke všemu se kolem ní motá bezcitná Celia, která je ihned ochotná toho využít…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Forever with You , 2014

MAU256
30.06.2023 4 z 5

Je moje všechno. Tak prosté a přitom tak složité to je.

Třetí díl, který konečně odhalil temná tajemství, která nakonec zničila vztah. Podaří se ho ještě zachránit? Nedalo se od knížky odpoutat, protože jsem potřebovala vědět, jak to s nimi celé dopadne. A teď ještě zbývá kouknout Hudsonovi do hlavy.

Kristy.Seb
29.04.2023 4 z 5

Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá přítomnost, ovládá minulost.

Bez utrpení není pokrok.

V tomhle díle se objevilo úplně všechno. Už chápu, proč je to nejlepší díl série.

Jita160
08.02.2023 5 z 5

Za mě tato sexem nabitá trilogie splnila účel. Měla vše co mám v těchto knížkách ráda. Vzájemná posedlost ,sexuální jiskření, temnoty z minulostí, žárlivost ,chyby z kterých se dokázali poučit ,umění naslouchat a odpouštět a hlavně spousty tajemství, které si mysleli že nikdy nevyjdou na povrch. Úžasnou roli v tom samozřejmě rozehrála dávná milenka bez které by to nemělo tu šťávu.
Určitě fajn zakončení teď už se těším až se podíváme Hodsonovi do hlavy .

Misshell1
22.04.2022 5 z 5

Ach jak dlouho jsem ji četla, nesehnala jsem v CZ, tak jsem četla ve slovenštině, a nakonec to nebylo tak hrozné:) Musím uznat, že jsem byla překvapená zápletkou a už jsem si asi dvakrát říkala, Alayana, nebuď krá...a už ho vezmi zpět, ale mělo to svoje kouzlo. Jejich temnota odplula a vytřídalo světlo:)

moma08
27.03.2022 4 z 5

Myslím, že tento díl byl ze všech tří nejlepší. Mělo to nějakou tu šťávu a akcí, kterou postrádali, aspoň pro mě, předchozí dva.

Ann98
03.09.2021 3 z 5

Konečně jsem dočetla poslední díl. Vidím, že tento díl je poměrně v oblibě. Já takové nadšení rozhodně nesdílím. Za mě zatím díl nejhorší. Asi jsem do čtení šla s očekáváním, že tento díl bude konečně o něčem jiném než předchozí dva. Bohužel, skutečnost byla jiná. Absolutně nic se nezměnilo. Oproti předchozím dílům zde byla jedna pozitivní věc a to evidentní snaha si navzájem důvěřovat. I přes Hudsonovo ujišťování, že žádné tajemství nemá, tak tajemství samozřejmě měl. Jak jinak, žádná novinka.
Dobrá, ještě jedna pozitivní věc je, že zde je minimum, ale opravdu minimum erotických scén.

Bet
31.08.2020 5 z 5

Do knihy jsem se úplně ponořila, super :)

Holi66
26.08.2020

Nechápu proč nejde nikde sehnat třetí díl když už si kupuji sérii tak celou potom to nemá smysl třetí díl nikde ani e-kniha příběh je zboží ale nevím jak to dopadne ☹

Petraj365
21.07.2020 5 z 5

Tato série je prostě super. Úplně mě to pohltilo. Je jasné jak to dopadne, ale i tak to mělo děj který mě moc bavil.

Myška43
14.06.2020 5 z 5

Moc jsem jim držela palce. Oba bojovali se svou temnotou a snažili se být lepšími, jak pro sebe, tak pro toho druhého, aby jejich vztah vydržel. Myslím, že tak to má být, láska, důvěra, komunikace, porozumění, podpora, trpělivost, odpuštění, to vše je v tomto příběhu. Rozhodně si přečtu i příběh z pohledu Hudsona.

petulkapeta
22.05.2020 5 z 5

Moje emoce byly jak na horske draze..ja bych to nevydržela tak dlouho..ja uz po prehlidce nych mu dala šanci to napravit i když vyznání v bytě melo svoje kouzlo..

Kytka848
20.05.2020

Prosím koupím nebo zaplatím za půjčení 3 dílů. Moc prosím. Děkuji

Shanib
29.11.2019 4 z 5

Čtyři hvězdičky z nějakého vnitřního neznámého popudu. Z Alayny jsem místy opravdu šílela. Na její žárlivé výlevy jsem byla zvyklá z předešlých dílů a "tolerovala" jsem je, ale tentokrát se překonala a já si říkala, jaká je to hysterka. Bylo to pořád o tom samém.
Alayna plakala Hudsonovi na rameno, že měl románek s touhle a pak zase s tamtou, přitom ji nedával jakýkoliv důvod k tomu, aby ho podezřívala z nevěry nebo že ji nemiluje. Měl s ní svatou trpělivost. Jestli to byl jen následek její psychické nemoci, kdo ví, ale na mě toho bylo občas moc.
Sexuální scény jsem už začala také přeskakovat. Nebyli ničím novým a po předchozích dílech mě omrzely.
Jsem zvědavá na knihu o Celii a Edwardovi (Slay), která je zatím jen v angličtině, ale asi se do ní pustím. Myslím, že číst o takové potvoře a jejím romantickém příběhu bude stát za to.

malazluta
14.06.2019 3 z 5

Zakončení série sice přineslo nějaké to drama, ale celkově hodnotím tuto knihu i celou sérii jako průměrnou. Četla se dobře, ale asi mi nějak nesedla. Možná by chtělo u všech tří knih zredukovat množství stránek, pak by celá série byla svižnější.

georginaa
13.06.2019 5 z 5

Třetí díl rozpoutal hotové citové peklo. Dokážu pochopit takovou posedlost lásky a bojovat s pocity rozervané duše. Vždyť skoro každý z nás to poznal i když třeba né s takovou posedlostí. Vždy to bolí, jediný čas to přemění v nějaké pochopení, ať nenávist nebo lásku, vždy to nějak dopadne. Do konce knihy jsem byla stále v napětí co tak mohl Hudson tak tajit??? Docela to bylo i překvapení jak se vše ukázalo.

domina
30.03.2019 3 z 5

Ani u třetího dílu nedokážu říct jestli mě kniha víc bavila nebo štvala. Ale byla.asi ze všech dílů nejlepší. Doufám, že poslední ze série z pohledu Hudsona mě víc okouzlí

hadenka
27.02.2019

Druhý díl nezklamal,bezva.

sabinaK
26.01.2019 3 z 5

Trochu bych ubrala stran

jitka7
14.01.2019 3 z 5

Obdivovala jsem, že ho Alayna dokázala opustit. To bylo na této knize nejlepší. Její závislost byla prolomena.

Szekynka
29.06.2018 5 z 5

Krásné zakončení, celkově byla celá trilogii hezky napsaná, dotkla se netypičtějších témat a byla chytlavá. Sice se po 50 odstínech s tím žánrem roztrhnul pytel, to ale nic nemění na tom že tato série se v mých očím řadí mezi ty lepší. Líbilo se mi " šílenství" a propojení Laynie a Hudsona. Trilogie podle mě splnila svůj účel - sex, vášeň, romantika, sebepoznání a happy end.

Líbí se mi, že zakončení je popsáno očima Hudsona, knihu to krásně potrhlo a zakončilo.

Laurelin Paige
americká, 1974