Odcizení

Odcizení https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32573/bmid_odcizeni-eTo-32573.jpg 4 22 5

Paul Higgins, úspěšný, oblíbený lékař, a jeho hezká, společenská manželka Bett tvoří dokonalý pár. Spolu s půvabnou dcerou Lornou jsou pro celé město vzorem ideální rodiny. Přesto se za dveřmi Romfield House už léta skrývá odcizení. Mezi manželi stojí bariéra z minulosti, nepřiznaná lež, neschopnost navzájem si odpustit. Zničující atmosféru v domě dočasně uvolní návštěva Bettiny dobrosrdečné sestřenice Jenny. Nenávist mezi Higginsovými ovšem znovu propukne naplno, když vyjde najevo, že Paul má milenku. Bett je rozhodnutá poměr zveřejnit a připravit manžela o vše - o lékařskou praxi, domov i dceru. A tehdy vypluje na světlo krutá pravda, která zasáhne do života všech…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

04.10.2017 5 z 5

Skvělé čtení.

ospalaa
11.10.2016 3 z 5

Kniha se četla velice dobře, ale můj šálek kávy to prostě není.

Andulienka
07.04.2013 5 z 5

Naozaj mám rada Cooksonovú, ani tentoraz nesklamala. Jej romány sú zo života, pekne napísané......veľmi sa viem vcítiť do jej príbehov. Krásne napísaný román..

modranka
22.05.2012 5 z 5

Krásny príbeh, ja si ho určite ešte prečítam. Škoda, že Cooksonovej knihy sa vydávajú tak pomaly. Čo príbeh, to skvelý zážitok.