Od sexu k nadvědomí

Od sexu k nadvědomí https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26501/od-sexu-k-nadvedomi-26501.jpg 4 36 2

1.vydání- Osho Rajnees Osho nasměroval sluneční paprsky na lidskou duši a velice prostě dokázal hovořit o radosti soulože, která je spojením sememna se slunečním paprskem. Jako vůně květu vede člověka k vrcholům samádhi, vede ho k vysvobození, věčné blaženosti. V tělesném spojení, kdy se duše setkává s jinou duší, lze zažít prožitek uvolnění - kundaliní šakti (energie). V tomto nejvyšším spojení prožíváme v těle nadvědomí, které může potlačit vnímání těla.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus , Erotika , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

From sex to superconsciousness , 1970

TheEvelyn
23.08.2020 5 z 5

Knížku teprve čtu, nicméně se blížím už ke konci. Úvod mně vyhovoval a líbily se mi úvahy autora, které vedly k celkovému zamýšlení v této oblasti. Kniha se mi četla dobře a myslím si, že mi dala jakýsi nadhled a jiné uvažování v oblasti sexu. Ke konci knihy autor rozebírá otázky samotných lidí, což je velmi přínosné a získáte navíc další odpovědi na možná Vaše případné otázky. Kniha mě velmi zaujala a určitě stojí za přečtení.

Lucif
08.10.2016 5 z 5

Překvapilo, mile ;). Úvod doporučuji přeskočit - alespoň mě přišel úplně mimo.

Zrovna jsem se o tom nedavno bavila s kamaradkou - PROPOJENI nezazije kazdy, pro vetsinu lidi je sex jen fyzicky akt, ktery je jeste navic nebavi a delaji to jen aby druhy "neotravoval" apod, proste s nechuti, nekdo si to uziva kdyz uz to prijde, ale to prave propojeni dvou dusi take nezazil a treba ani nikdy nezazije.. Je super, ze tu Osho pise jak to vlastne zazit jinak a lepe ;). Doporucuji precist.

Část díla

Osho
indická, 1931 - 1990
1992  90%Život, láska, smích
1991  74%Oranžová kniha
1996  90%Hořčičné semínko
2007  92%Láska, svoboda, samota
2003  86%Sex

Kniha Od sexu k nadvědomí je v