Od sexu k nadvědomí

1.vydání- Osho Rajnees Osho nasměroval sluneční paprsky na lidskou duši a velice prostě dokázal hovořit o radosti soulože, která je spojením sememna se slunečním paprskem. Jako vůně květu vede člověka k vrcholům samádhi, vede ho k vysvobození, věčné blaženosti. V tělesném spojení, kdy se duše setkává s jinou duší, lze zažít prožitek uvolnění - kundaliní šakti (energie). V tomto nejvyšším spojení prožíváme v těle nadvědomí, které může potlačit vnímání těla. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26501/od-sexu-k-nadvedomi-26501.jpg 4.425

From sex to superconsciousness (1970)

Esoterika, astrologie, okultismus, Erotika
Vydáno:, Pragma

Lucif
08.10.2016

překvapilo ;). Úvod doporučuji přeskočit - alespoň mě přišel úplně mimo.

Zrovna jsem se o tom nedavno bavila s kamaradkou - PROPOJENI nezazije kazdy, pro vetsinu lidi je sex jen fyzicky akt, ktery je jeste navic nebavi a delaji to jen aby druhy "neotravoval" apod, proste s nechuti, nekdo si to uziva kdyz uz to prijde, ale to prave propojeni dvou dusi take nezazil a treba ani nikdy nezazije.. Je super, ze tu Osho pise jak to vlastne zazit jinak a lepe ;). Doporucuji precist.

Osho

Osho