Od poporodní deprese k sebepoznání

Od poporodní deprese k sebepoznání https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448226/od-poporodni-deprese-k-sebepoznanib-GqR-.jpg 5 5 2

Já a jedenáct dalších žen v této knize popisujeme počátek a průběh různých poporodních stavů a také řešení, které jsme si zvolily pro jejich překonávání. Chceme tak přiblížit a odhalit pocity, které nás doprovázely. Kniha je odrazem našich myslí v jednom z nejtemnějších období našeho života, které může potkat kteroukoliv z nás. Tato kniha není odbornou literaturou.... celý text

Zuzi.K
18.01.2021 5 z 5

Autorka sepsala knihu obsahující příběhy skutečných žen, které zasáhla poporodní deprese. Příběhy jsou prokládány její vlastní zkušeností a popisem toho, jak se z deprese dostala ona. Motivací k napsání jí bylo, aby rozšířila o tomto stavu větší osvětu a aby ženám, které necítí po narození miminka radost, ukázala, že je to normální a nejsou v tom samy. Z tohoto důvodu jsem po knize sáhla i já. Našla jsem se v příbězích dvou maminek, konkrétně Adély a Petry. Trvalo mi skoro šest měsíců, než jsem si k dceři našla cestu a dnes ji mám ráda nejvíc na světě. Děkuji Veronice Stuchlíkové, že knihu napsala a budu jí v dalších projektech dále fandit.

Hanička777
24.08.2020 5 z 5

Kniha je doslova pohlcující a vcítila jsem se při čtení do příběhů matek, které prožili peklo. Člověk si neuvědomuje že poporodní deprese může potkat každou z nás. Držíme pěsti všem holkám a děkuji autorce za skvělou knihu kterou můžu jen doporučit k přečtení a doufám, že budou další knihy od Veroniky Stuchlíkové. Děkuji

Autorovy knížky

2020  92%Od poporodní deprese k sebepoznání

Kniha Od poporodní deprese k sebepoznání je v