Od Atlantidy k duté Zemi

od:


KoupitKoupit eknihu

Autor světových bestsellerů nikdy nevařil takzvaně z vody. Jeho informace jsou založeny na ověřitelných pramenech, a přesto nás v této knize šokuje, když odpovídá na otázku, jaká je vyhlídka na přežití lidstva, prorockou větou: „Naše záchrana přijde z minulosti!“ V. Farkas tvrdí, že Země existuje podstatně déle než soudí současná věda. Sleduje tisícileté stopy minulosti od legendární Thule přes Atlantidu až k údajně obývaným hlubinám naší planety. Dozvíme se o archeologických nesrovnanostech, o vzpomínkách starých národů, o zamlčených katastrofách, tajných výzkumech a utajovaných informacích, o všemocné technice takzvaných bohů, o těch, kteří žijí nedaleko nás a o nevyvratitelných důkazech jejich minulého i současného působení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30092/od-atlantidy-k-dute-zemi-30092.jpg 3.58
Série:

Největší záhady světa (108.)

Orig. název:

Geheimsache Zukunft (2002)

Žánr:
Záhady
Vydáno:, Dialog
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Čtenář_e-knih
01.08.2017

Taky mi ta první půlka s výčtem, jak jsme na tom špatně, přišla nudná, nekonečná, bez jediného světlého bodu. Bojím se, že když do tohohle člověk zabředne, přečte si třeba ještě Přišel bůh z vesmíru, tak z toho může zblbnout - začít tomu věřit ...?!!

Peleus
25.01.2016

Pokud si odmyslíte, na můj vkus, zbytečné a rušivé apokalyptické řeči na začátku a na konci knihy, jde o poměrně zajímavé dílo, které příliš nevybočuje ze záhadologického proudu tvořeného autory jako Erich von Däniken (o němž se autor dokonce několikrát zmíní) nebo, u nás, Arnoštem Vašíčkem.

P.S. Nejedná se o žádný nový pohled na Atlantidu, neboť tohle všechno jsme už četli někde jinde. Zkrátka slušný průměr, jenž neurazí.
P.S. 2 Trapná obálka, která má na to, aby odradila nejednoho potenciálního čtenáře.

vpadysak
27.04.2014

Autor nás od začiatku do konca doslova bombarduje tajomnými faktami, nálezmi, mýtmi a tajomstvami. Overenie týchto faktov je práca, tak na pol života... Nehovorím, že sú to všetko výmysly, skôr taký mix pravdy a fantázie, ktorý by mohol rozčeriť hladinu v dogmatických vedeckých kruhoch...

Štítky

Atlantida Země (planeta)

Autor a jeho další knihy

Viktor Farkas

Viktor Farkas
rakouská, 1945 - 2011

všechny knihy autora

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Přečtených12x
v Knihotéce13x
v Chystám se číst2x
v Chci si koupit1x
v dalších seznamech1x