Ocko

Ocko https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363245/bmid_ocko-EEA-363245.JPG 4 70 8

Oliver Watson žil osemnásť rokov spokojne a bezstarostne v šťastnom manželstve. Usilovne pracoval, úspešne postupoval v zamestnaní, manželka mu priviedla na svet tri krásne deti, o ktoré sa vzorne starala, a zrazu-bum! Jeho milovaná Sára z ničoho nič odmietla ďalej poskytovať dokonalý servis svojej rodine a rozhodla sa postarať sama o seba a rozšíriť si obzor aj vzdelanie na Harvardovej univerzite. A Oliver Watson ostal doma sám s troma deťmi a so slobodou, po ktorej nikdy netúžil. Akoby to nestačilo, krátko po odchode manželky Oliverovi ochorie matka a v priebehu niekoľkých týždňov sa jeho otec stáva vdovcom. A na dôvažok Oliverov najstarší syn začne zanedbávať školu a presne o deväť mesiacov po odchode matky z domu sa sám stane otcom. Traja muži, ktorých osudy nám autorka vykresľuje, nie sú nijakí milionári ani filmové hviezdy, ale obyčajní ľudia s každodennými starosťami-o to sú nám však bližší. Nič v ich živote už nie je také ako predtým...nič nie je také, ako si kedysi predstavovali... Ale všetko zlé je na niečo dobré... a možno iba vďaka Sárinej zrade Oliver nájde sám seba a deti nájdu svojho ocka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Daddy , 1989

Verika
18.01.2022 4 z 5

Pěkný příběh. Škoda jen, že film jsem viděla dřív. Ve filmu trošku jiný děj, který se mi líbil víc.

Salisi
10.04.2018

Úžasná knížka, lepší než film

majík1
04.07.2016 5 z 5

Pěkná kniha i film

1v8na
07.08.2014 4 z 5

celkem zajímavý příběh, ovšem film se mi líbil víc

kika 13
09.02.2013 3 z 5

Krásná knížka,dobře se četla.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Zfilmováno.A dobře to dopadlo.

georginaa
09.04.2012 5 z 5

Tato kniha byla zfilmována , v hlavní roli Patrick Duffy , film se jmenoval Táta.

walabie
30.11.-0001

Původně tato kniha vyšla pod názvem: Ztrácím tě, lásko..

zfilmováno

Danielle Steel