Oči pod závojem

Oči pod závojem https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25520/bmid_oci-pod-zavojem-irj-25520.PNG 4 24 7

Oči série

Pokračování Oči bez závoje. Truchlivý úděl čeká mladou učitelku Kristu po prvních citových zklamáních a rodinných tragédiích. Ve skutečnosti má ale tato skromná dívka ryzího charakteru hlavní životní zápasy před sebou. Čeká ji těžká zkouška a nejedno osudové rozhodování při volbě mezi třemi muži, kteří zásadním způsobem zasáhli do jejího života.... celý text

Tylinka
21.05.2019 4 z 5

Opravdu rychle přečteno, taková oddychovka ve stylu filmu pro pamětníky. Ten závěr knihy mi trochu vadil. Žít ve společné domácnosti s milenkou svého muže a vychovávat jejich dítě, to už na mě bylo trochu přes čáru. Uvidím, jak to dopadne se ztrátou sebeúcty u hlavní hrdinky v druhém díle.

Esmeralda168
23.07.2017 4 z 5

Od ženského románku z dob první republiky jsem toho po pravdě moc nečekala, o to víc jsem byla příjemně překvapena. Zajímavý silný příběh z tehdejšího života, čtivě napsaný, žádná přeslazená limonáda. A čtenářkám, které nevědí, kde hledat pokračování - kniha má druhý díl a jmenuje se "Oči bez závoje".

medlovice
04.05.2017 4 z 5

Opravdu těžký úděl. Krista mučednice, trpitelka. Hned na začátku ji opustí po sedmi letech Jarek a tak se rychle provdá za kolegu , má s ním dítě a jen chudobu. Pak jí malá umře na záškrt , manžel je jí nevěrný a ten o kterém si myslela , že je její osudový muž , na ni nečeká a ožení se. Pak potká rozvedeného Jarka a ten jí opatrně nabídne společný život i dítě . Otevřený konec mě naštval , kde těd mám hledat dokončení _?

Babičkybarunka
02.09.2016

Taky jsem jí dostala od babičky, tenkrát říkala, že jí přečetla jedním dechem a u mě to bylo stejné!!

Julinka88
24.02.2016 5 z 5

Jedna z nejkrasnejsich knizek, co jsem kdy cetla! Krista uz vzdycky zustane u me v srdicku!! Kdyz mi ji tenkrat pujcovala ma babicka divne jsem se tvarila, ale po precteni jsem byla velice dojata. Mam oba dily precteny snad desetkrat. Doporucuju!! J.

28401
25.11.2015 5 z 5

"Film pro pamětníky" - Doporučuji !

stirka78
17.11.2010 5 z 5

Nádherná kniha:-) ráda bych jí přečetla znovu...

nevěra láska pro ženy partnerské vztahy rodinné vztahy

Marie Blažková
česká, 1906 - 1976
1992  88%Oči pod závojem
1992  86%Oči bez závoje
2009  80%Helenin osud
2009  85%Helenino manželství
1993  60%Spodní tóny

Kniha Oči pod závojem je v