Oči baziliška

2 fantastické povídky, které zobrazují hrdiny z křižáckých výprav i útěk malého pasáčka před peklem....

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/22629/oci-baziliska-22629.jpg 3.325
Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Wolf Publishing

Kniha Oči baziliška

Miro.slav
14.11.2018

Úplne súhlasím s Francom. Toto knižnė dielo z edície Pevnosť je naozaj nevýrazné.

Malarkey
07.03.2018

Dvě povídky, které jsou si svým způsobem, ač se odehrávají na uplně jiných místech, krapet podobné. První příběh odehrávající se v době Křižáckých výprav se čte velice zajímavě, i přes dnešní konkurenci typu Šifry mistra Leonarda a jiných neztrácí svůj nádech a fantazii. Druhý příběh je sice trochu jednodušší, ale ucelenější o pasáčkovi, který spustí kolovrátek událostí a ten se poté těžko zastavuje.

Franc
02.06.2016

Kniha o dvou povídkách, které zabaví, ale natrvalo se v mysli neusadí. Události povídek jsou zasazeny do zajímavého prostředí. Děj je sice prostčí, ale neobsahuje žádné nelogičností. Hrdinové neomylně kráčí vstříc vytyčeným cílům.

Takže pokud hledáte útlou knihu na vyplnění pár volných večerů a zároveň nejste v očekávání mimořádného čtenáského zážitku, pak by Vás tato kniha mohla oslovit.

Dandulka
24.08.2014

Moc hezké počteníčko. Více se mi líbila hned ta první povídka, snad proto, že byla z daleké a exotické Palestiny.