Ocelová krysa se mstí

od:


KoupitKoupit eknihu

Další z dobrodružství ostříleného bývalého galaktického zloděje Jima diGrize, který nyní stojí se svou novomanželkou – bývalou vražedkyní Angelinou – na straně zákona a spravedlnosti. Coby člen Sboru je postaven před takřka nemožný úkol – musí přerušit vítěznou šňůru galaktických vítězství rozpínavé planety Cliaand, která rychle obsazuje další a další světy a rozšiřuje tak své impérium…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28292/ocelova-krysa-se-msti-28292.jpg 428
Série:

Ocelová krysa (2.)

Orig. název:

The Stainless Steel Rat´s Revenge (1970)

Žánr:
Romány, Thrillery, Sci-fi
Vydáno:, Mustang
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Ivan F
11.12.2016

Druhá kniha v sérii o Jimovi de Grizovi má v názve slovo pomsta. Ale komu čomu sa vlastne Jim pomstil? Nikomu a ničomu. Z môjho pohľadu bol príbeh slabý, ale pobavil som sa. Od Harrisona ani nič iné nečakám, len ľahké čítanie pri vypnutých sivých bunkách. Ono ma čítanie o príhodách Oceľovej krysy vždy tak trošku vráti do čias bezstarostnej mladosti. Čo viac si priať? Asi len pohár dobrého vína na dobrú noc.

Yarwen
06.08.2015

Jimmy di Grizz se tentokrát pokusí překazit dobyvačné planetě její výpady do okolí. Oddychová, trochu prostoduchá četba, ve které nic není nemožné, hlavní postava všemu rozumí, poradí si i v neřešitelné situaci a nemůže prohrát - takový Ferda Mravenec, ovšem kvalitativně někde jinde. Od prvního dílu určitě vzestup vzhůru, ale stále výrazně pod průměrem. Pochválit je možné vtipný styl, který se v závěru trochu vytrácí - konec knihy je sám o sobě asi to nejslabší místo. Dvě hvězdy, ale jen tak tak.

Aliii
31.08.2012

Ocelová krysa Jim byl chycen do pasti manželství a opět se dostane do problémů, jejichž řešení bude vyžadovat všechen jeho důvtip a pomocnou ruku jeho Angeliny k tomu.