Krysa z nerez oceli

Krysa z nerez oceli

V této knize se vydáte jako čerstvý nováček ve zvláštní jednotce pod vedením samotného agenta Jima diGrize, známého též jako Krysa z nerez oceli či Ocelová krysa, do víru nebezpečných situací na planetu Skraldespand pro vynálezce strašné ničivé zbraně profesora Geisteskranka.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28290/ocelova-krysa-krysa-z-nerez-oceli-28290.jpg 3.833

Ocelová krysa

You Can Be The Stainless Steel Rat (1988)

Romány, Sci-fi, Gamebook
Vydáno:, AFSF - Asociace fanoušků science fiction

Corpy
31.07.2016

Tímto gamebookem jsem byl velice zklamán. Není to nic komplexního, jako například Lone Wolf. Byť je to gamebook, kde čtete po odkazech, přesto ať si zvolíte jakýkoliv směr, nebo jakoukoliv možnost, vždy vás to nakonec navede tam, kam autor zamýšlel. Vůbec to nemusel psát jako gamebook, mohl to napsat obyčejně jako příběh.
Za mne pouze dvě hvězdičky - to jenom díky tomu, že se lze v knize občas trochu zasmát.

Yarwen
29.05.2014

Sci-fi gamebook, kde má čtenář za úkol polapit šíleného vědce, jenž chce zničit svět. Je to neskutečně lineární - ať jsem se rozhodl, jak chtěl, nemělo to žádný vliv na budoucí děj, během kterého nelze ani zemřít, autor dokonce nutí čtenáře k tomu, aby vyzkoušel všechny nabízené možnosti, aby se pak stejně vrátil na původní místo. Jedná se tak patrně o nejhorší gamebook, jaký jsem kdy četl - jedna hvězda za mnohdy vtipný text, který ovšem knihu nezachránil.

piratmartin
25.04.2014odpad!

Hrůza, pro mě nic jiného než hrůza. Vůbec mě to nebavilo. Styl jakým je psán tento gamebook v kterém prakticky nemůžete zemřít se mi vůbec nelíbil. Ani se nedivím, že další gamebooky v edici, v které byl tento gamebook vydán, už nevyšel ani jediný. Navíc vás tam stále doprovází hlas Jima diGrize.

bukiet
17.03.2013

Zábavná kniha - hra (gamebook) ze světa Jima diGrize, plná vtipných hlášek a mnoha neskutečných setkání.