Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit

Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403225/mid_obsedantne-kompulzivni-porucha-a-ja-KGN-403225.png 4 20 2

Lidé trpící OCD mohou mít značné potíže, někdy je jejich život závažně omezen a často se cítí jako bezmocná oběť. Dříve se zdálo, že je tato porucha prakticky neléčitelná, avšak v posledních letech se podařilo dosáhnout zásadního pokroku v porozumění OCD a její léčbě jak pomocí léků, tak psychoterapie. Stručná a srozumitelná knížka našich předních odborníků shrnuje informace o tom, jak tuto poruchu rozpoznat, jak ji léčí odborník, jak si může pacient pomoci sám a jak mu může pomoci jeho rodina.... celý text

hu_87
12.02.2019 4 z 5

Podle mě se tato příručka povedla. Myslím ale, že se v knize těch příběhů objevuje až moc, ale to je možná jenom můj dojem.
OCD je zákeřná nemoc a je jedině dobře, že existují takové a další podobné knihy, které se jí věnují.

Chmur
08.10.2016 4 z 5

Myslím, že se jedná o knihu, nebo příručku, která může opravdu hodně lidem pomoct. Jedinou její nevýhodou, za což ale autor samozřejmě nemůže, je, že poznatky v psychiatrii postupují kupředu a kniha je už v něčem zastaralá.

psychoterapie obsedantně kompulsivní porucha

Autoři knihy

Ján Praško
slovenská, 1956
Beata Pašková
česká, 1967
Hana Prašková
česká, 1956

Kniha Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit je v