Easy?

Easy? https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216102/mid_easy-216102.jpg 4 1155 256

Obrysy srdce série

1. díl

Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Jota

Easy? , 2012

Calwen89
08.05.2021 2 z 5

(SPOILER) Tak tohle nebylo dobré... Nemůžu říct, že by autorka neuměla psát, to ne, ale neumí psát věrohodně. Dvě hvězdičky dávám za čtivost a poselství, které měla kniha předat, ale vše ostatní bylo opravdu velmi špatné. Špatné a úplně ploché postavy, skoro žádný popis prostředí, vyjádření emocí ještě horší. Nejvíce mě ale vytáčela ta naprostá absurdita v některých situacích viz. SPOILER!
SPOILER:
1) Po sexuálním napadení jde hrdinka po pár dnech chlastat a střídat chlapce u baru a tanečním parketu jak na běžícím pásu.
2) Přemýšlí o tom kolik dní je už bez sexu.
3) Svému doučujímu v prvním mailu oznámí, že ji opustil přítel.
4) Poté mu cpe, jak jí balí její žáci, které učí na hudební nástroj.

Co to sakra je? Ne vážně.. tohle jsou jen střípky z toho, co autorka vyplodila..
Závěr: Chtěla jsem jednoduchou romantickou oddechovku, ale že bude až takhle jednoduchá jsem opravdu nečekala. Celý příběh měl potenciál, mohlo to být fakt dobrý, něco ve stylu Mony Kasten - romantika s přidanou hodnotou..ale bohužel.

zinon
07.04.2021 3 z 5

Styl psaní knihy se mi nelíbil. Na to, že se v knize objevují vážná témata, tak jsem necítila žádné emoce, nedošly ke mně. Četla jsem už podobné knihy, které mi přišly mnohem lepší. Za mě průměr.

oresvo
03.04.2021 5 z 5

Skvělá knížka, romantika s trochou humoru ale i vážné téma .
Děj měl zápletku, trochu tajemství , romantiku , pěkně to plynulo, žádné zdlouhavé prázdné místa.
Bavilo mě to od začátku až do konce.

etell
02.04.2021 4 z 5

Knihy z prostredia vysokoškolákov, rozchody a nové lásky to ja môžem. V tejto som však našla aj niečo naviac, dotýka sa témat, o ktorých je potrebné hovoriť. Odporúčam, nájdete v nej veľa romantiky, príjemné postavy a zaujímavý príbeh, kde sa odkrývajú tajomstvá.

Charmedka
13.03.2021 4 z 5

Už když jsem začala číst, říkala jsem si, že jo, tohle bude prima oddechovka. Tammara Webber píše velmi čtivě, hlavní hrdinka sympatická, takže na nějaké dvě odpoledne dobrá volba. S každou další kapitolou mi ovšem začalo být jasné, že kniha nebude jen další tuctovka.

Z tuctové romantické young adult knihy se postupně začala stávat kniha s hlubším významem a silnějším příběhem. Téma znásilnění je silné a stalkování ve Vás budí hrůzu a samy přemýšlíte, co byste vlastně dělaly. Navíc je jasné, že takovýhle člověk neútočil poprvé....Výborná kniha, která ve mně něco zanechala. Vážně skvělá a nechápu, že nevyšly další díly...On je to sice ukončený příběh, ale přesto bych brala další knížky.

Pajina324
10.03.2021 5 z 5

Wau,,jak se říká přečteno jedním dechem! Po Sběrateli přání jsem si říkala, že se mi to už asi nepoštěstí, večer vzít do ruky knihu a dočíst ji v brzkých ranních hodinách..a je ti tady :) Příběh poutavý, hlavní hrdinové sympatický, zase pohlazeni pro mé romantické čtenářské srdce

Malíček
08.03.2021 5 z 5

Jedna z knížek, která mě na začátku vcucla a vyplivla mě opravdu až na konci. Přečteno během jednoho dne a od té doby se k ní moc ráda vracím.
Styl psaní mi sedl velice, děj byl neotřelý a navíc se točil kolem poměrně důležitého tématu podle mě. Hlavní postavy mi byly sympatické.
Haha taky musím souhlasit s jedním z posledních komentářů, že obálka možná trochu odrazuje, ale když se přes to člověk přenese a pustí se do příběhu, tak podle mě rozhodně nebude litovat.
OBROVSKÉ DOPORUČENÍ!

johana3160
05.03.2021 5 z 5

Tak tohle bylo neco! Po dlouhe dobe jsem cetla knihu, ktera nenudila ani chvilicku. Mela vsechno, co od tohohle zanru cekam a i kdyz byl pribeh predvidatelny, mozna az ohrany, styl autorky byl pro me .... perfektni? Obalka mozna odrazuje, ale vysoke hodnoceni si urcite zaslouzi...
Skoda ze ma jen jednu knihu...

Onceuponthetime
01.03.2021 5 z 5

Ale tohle je také lahůdka. Ani jsem to nečekala.
Četlo se to úžasně snadno. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka neseděla na zadku a nečekala až si kluk uvědomí, že udělal chybu a příjde jí získat zpátky. Jednala a riskovala.
Obálka mě trochu odrazovala, ale to je u knih tohoto žánru celkem častá věc.
Doporučuji na chvíle, kdy si chcete odpočinout a užít si šťastné konce.

Pája699
29.01.2021 5 z 5

Poutavý příběh, krásné čtení. Prostě krásně strávené dva večery s Lucasem a Jacqueline. Mám ráda příběhy z prostředí z vysoké školy. Byla jsem ráda, že to nebyl příběh jenom o tom, jak jedna šedá myška sbalí idola celý školy, ale že i autorka do toho zamíchala vážné téma. Všechny postavy sympatické, tedy skoro všechny :-) Kamarádka Erin byla taky super postava. Přesně taková kamarádka, která stvojí vždycky při vás. Tohle je přesně ta kniha, ke které se ráda vrátím a přečtu si ji znovu. Škoda, že není přeloženo více knih, hned bych po nich skočila.

red_marionette
21.01.2021 5 z 5

Moje srdcovka! Ráda se k této knize vracím.

LaDouche
20.12.2020

Knížku jsem zhltla během dne, okamžitě jsem se do ní začetla. Ihned jsem sice odhalila zápletku s L., ale to mi vůbec nevadilo. Překvapením byla jeho tragická minulost. Skvělá kniha, doporučuju přečíst!

Evicka0011
08.12.2020 5 z 5

hodně dobrá knížka

lihate
18.11.2020 5 z 5

Přemýšlím, zda není ujeté říct, že kniha s touto tématikou se mi líbila. Co líbila, líbila se mi moc, až jsem se do ní zamilovala a už teď se těším, že ji budu znovu číst. Bavil mě vztah s panem L, co je zač jsem tušila velice brzy, a nedokázala jsem od knihy odtrhnout oči, dokud jsem se neujistila. A neuvěřitelně mě bavila emailová korespondence. Easy, je jednou z knih, která ve vás vyvolá emoce, pocity a rozvíří celý kolotoč nálad. Je to přesně to, co chcete aby vám dala dobře napsaná kniha. V jednu chvíli se smějete, v jednu chvíli chcete plakat, jindy vás to tak zvláštně rozněžní a jisté chvíle potřebujete křičet a číst tak rychle dál, jako byste běželi do bezpečné zóny. Tuhle knihu prostě stačí číst, abyste ji prožili. "Jde to snadno. Neuvěřitelně snadno."

Ewilka
12.11.2020 4 z 5

Ze začátku může příběh působit jednoduše a možná si budete říkat, že víte, co se stane dál, ale později se začnou objevovat nové a nové okolnosti. Knížka se mi četla dobře, stránky ubíhaly jedna za druhou. Líbilo se mi, jak si autorka ,,pohrála" s romantickou linkou a vložila do ní to pomalé získávání důvěry. Díky tomu působila mnohem reálněji.

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Pěkné a oddechové čtení z mého oblíbeného prostředí. Za mě 3,5 *

vladka16
18.08.2020 5 z 5

Dočetla jsem , moc se mi to líbilo. Celkem uvěřitelný příběh i k zamyšlení. Tajemno,napětí,trocha humoru a samozřejmě láska,určitě se ke knížce za čas ráda vrátím.

Teliee
16.08.2020 5 z 5

Poutavý příběh, který jsem přečetla jedním dechem ????

tittanie
18.07.2020

Báječné čtení. Ráda čtu knihy z prostředí vysoké školy.

avalonek
01.07.2020 3 z 5

Celkem jsem se na knihu těšila a nakonec mě docela zklamala.V tomto žánru jsem četla i lepší knihy.Pro mě slabší průměr