Easy?

Easy? https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216102/mid_easy-216102.jpg 4 1155 256

Obrysy srdce série

1. díl

Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Jota

Easy? , 2012

beata0528
16.07.2014 5 z 5

Tahle knížka se mi také moc líbila,nemohla jsem se od ní odtrhnout.Už jsem nedoufala ,že bude další díl. Nevíte náhodou kdy přibližně bude ten další? A jak víte ,že bude vůbec další díl?Děkuju :)

fidáš
10.07.2014

Doporučuji, četla se pěkně. Příběh poutavý a dobře napsaný.

Werie05
09.07.2014 5 z 5

Moc pěkný příběh. Po dlouhé době to pro mě byla knížka která nemá nadpřirozenou tématiku a moc dobře se četla. Rozhodně bych ji doporučila každému je skvělá i na oddech takže si ji určitě přečtěte :)

paja0903
09.07.2014 odpad!

Knížka mě moc nezaujala - moc mě nebavila

Tina 243
06.07.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila námět se mi líbí děj je poutavý a takový oddechový - čte se dobře. Jen si ji přečtěte a uvidíte.

Sádina
06.07.2014 4 z 5

Za mě palec nahoru :). Sice je to trochu opakované téma bad boy, znásilnění, atd.. Ale to, že Landon je Lucas, by mě nenapadlo :D. Určitě si knihu ještě někdy v budoucnu přečtu :).

Michaela241299
04.07.2014 5 z 5

Úžasná knížka :)
Dobře čtivá
Dobře promyšlený děj :3

angelbooks
03.07.2014 5 z 5

Výýýýbornáááá kniha.
Skvěle napsaná. Nevšimla jsem si ani chyb ( nejspíš jsem se nesoustředila ).
Zdálo se mi jakoby kniha byla napsaná způsobem, který někdo prožil. Myslím tím, že jsem si doopravdy dokázala ten příběh představit jakoby se stal někomu v mém okolí.
Opravdu skvělá kniha.
100% Doporučuji :)

SindyEM
01.07.2014 4 z 5

Krásna kniha, ľahko sa čítala....hoci preferujem čítanie z pohľadu oboch hlavných hrdinov (pričom takmer vždy sa teším viac na mužský pohľad), v tomto prípade som rada, že tomu tak nebolo. Hlavná hrdinka ma svojimi myšlienkovými pochodmi nejako neštvala, a keďže celý príbeh stál na Lucasových tajomstvách, bola som rada, že sa odhaľujú pekne pomaly a postupne, a že mu do hlavy jednoducho nevidíme... Žiadne zdĺhavé popisy, všetkého tak akurát. Pekne vyvážené nudnejšie pasáže typu "ticho pred búrkou" a náhlych akčných scén...Určite jedna z lepších kníh tohto žánru :)

KikiZ
28.06.2014 4 z 5

Přestože už jaksi věkově nezapadám do kategorie čtenářů či spíše čtenářek jimž je kniha primárně určena, tak musím říci, že mě bavila a přečetla jsem ji za dva dny. Hlavní hrdinka Jackie mi byla celkem sympatická, jen ten Lucas se mi zdál tak nějak příliš "vysněný" a maličko nereálný. Kvůli té jeho dokonalossti se mi taky někdy chtělo dát mu jednu do zubů. I když samozřejmě - která holka by nechtěla takového kluka?

bookcase
27.06.2014 5 z 5

Dobře napsané, ocení i čtenářky, které už mají náct dávno za sebou.

mmmisulka.r
24.06.2014 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem. Až jsem na sebe byla dost naštvaná jak moc rychle.
Je to moc pěkné a příjemné čtení, nudit se určitě nebudete, je dost poutavá na to, aby jste hledali tu správnou stránku, u které vám nebude vadit, tu knížku na chvilku odložit.
Hezký příběh a to nejen pro mladší čtenářky. Jsem ráda, že jsem si knížku koupila, rozhodně nelituji.
Takže já vřele doporučuji...

Brambram
22.06.2014 4 z 5

Líbila se mi moc, krásná oddychovka.

gossipavlina
22.06.2014 3 z 5

Napsané celkem čtivě, ale obsahově průměr. Kniha měla pravděpodobně přinést i něco jako poselství a upozornění a zároveň výzvu, ale na toto téma existují jiné knihy a lepší.

Lenka.Vílka
07.06.2014 5 z 5

Prave jsem docetla...bylo to hezky a celkove strasne sladoucky (az na ty mene sladke casti...)...knihu bych hodnotila na 99% pozitivne...uvedomila jsem si to az casem, jak sel pribeh, ze by tehle knize sluselo vypraveni jak jaq tak lucase (chtela jsem se o nem neco dozvidat prubezne, ne to postupne bum a konec obrovske bum a taky pochybuju, ze by z jeho pohledu byl velke bebicko, takze by to podle me proste mohlo byt zajimave)...jo, to by vedlo ke 100% spokojenosti, ale 99% je taky fajn...

anibeni
07.06.2014 5 z 5

Skvěle napsaná kniha.... Ač se jedná o zamilovaný příběh, není to klasická slaďárna... V knize je napětí, romantika, všední život i nečekané obraty... Líbilo se mi, že hlavní hrdinka nebyla pojatá jako hloupá puberťačka a stejně tak ani ON nebyl Pan bezchybný.... tento příběh stojí za přečtení, ke konci si ovšem připravte kapesníky, protože i když tušíte, jak to dopadne, stejně se rozbrečíte..

Michaluška
06.06.2014 4 z 5

Pěkně se to četlo :)

lenda123
01.06.2014 5 z 5

Výborná knížka... Moc hezky se četla... Můžu jedině doporučit... Knížka je romanticky sladká, ale ne přeslazená, tajemná a zároveň je v ní napětí... Hodnotím 5* a to se mi moc často nestává....

ElisR1
29.05.2014 4 z 5

Pěkná, oddechová knížka. Jen po dvou dnech zase nebylo co číst :).

Galaty
27.05.2014 4 z 5

Po červené knihovně moc často nesahám, ale tohle stálo za to. Moc hezky se to četlo a děj mě oslovil a příjemně překvapil. :)