Obrázkové říkanky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro chytré hlavičky od 3 do 8 let. Pro chytré hlavičky (od 3 do 8 let) a jejich babičky, dědy, táty, mámy (kteří už čtou sami) Veselá knížka probouzí v dětech jazykový cit a chuť číst. Rozvíjí slovní zásobu a přináší potěšení ze společného čtení. V básničkách děti rády uhodnou slovo, které se rýmuje. Milují také obrázkové texty, kde i předškolák sám něco přečte. V této knížce najdou obojí místo rýmů jsou totiž na konci veršů obrázky. V mozku se pak dějí věci! Zároveň je zapojeno centrum řeči, centrum vizuálního vnímání, vnímání rytmu i logické myšlení. Dochází k propojení hemisfér a účinnému rozvoji intelektu. Dítě ovšem nic takového netuší, má jen radost, že mu to tak pěkně jde. Půvabné ilustrace i text jsou plné humoru a poetiky, která pohladí duši dětí i dospělých. Těm velkým připomenou to, co malí ještě vědí: že obyčejné věci jsou vlastně velmi neobyčejné. Knížka je vhodná nejen domů, ale i do školky a do 1. třídy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65562/obrazkove-rikanky-g4E-65562.jpg 4.515
Žánr
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Naše kniha
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Obrázkové říkanky

Přidat komentář
PaniWiga
08.10.2020

Hodně povedená kniha. Básničky jsou vtipné, krásně se rýmují a ilustrace plné barev je výborně doplňují. Četli jsme s dětmi mnohokrát a určitě zase budeme.

Laurinka1000
05.03.2020

Moc hezky se mi líbily.


RyonMathrin
27.02.2018

K této knize se s dětmi pořád vracíme. Kombinace neotřelých veršů a milých ilustrací Venduly Hegerové je opravdu povedená.
Zasloužených 5*.