Obrázkové říkanky 2

Obrázkové říkanky 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165530/bmid_obrazkove-rikanky-2-epo-165530.jpg 5 19 4

Další nadílka oblíbených rýmovaných obrázků od Hanky Jelínkové a Venduly Hegerové. Veselá knížka probouzí v dětech jazykový cit a chuť číst. Rozvíjí slovní zásobu a přináší potěšení ze společného čtení. Je vhodná nejen domů, ale i do školky či do 1. třídy.

1v8na
16.12.2023 5 z 5

Pěkná knížka plná básniček a skvělých ilustrací. Četly jsme s dcerami před spaním a vydržely u ní obě.

muchomurka
17.03.2021 4 z 5

Opět moc pěkná knížka, baví i naši malou prďolku, přestože je určena pro starší děti. Ilustrace v pohodě a básničky jsou hravé, veselé a vtipné, ne úplně prvoplánové.

Varjohukka
11.08.2020 5 z 5

Suprovní ilustrace a peckovní básničky s obrázky, které může doplňovat i ještě nečtoucí dítko. Dcerku (3) moc baví.

Mermaid
12.04.2020 5 z 5

Zdálo by se, že dětských knih je na trhu spousta, takže je z čeho vybírat. Bohužel ale, hledání těch kvalitních je jako hledání jehly v kupce sena.
Tady jsou pěkné ilustrace a básničky mají hlavu a patu (veršovat prostě neumí kdekdo), navíc jsou vtipné a leckdy vám zůstanou v hlavě jako chytlavá písnička. Tahle dvojka je myslím ještě o trochu lepší než první díl.
V dětské knihovně by neměla chybět!