Objížďka - Erotické povídky z autobusu

Objížďka - Erotické povídky z autobusu https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288099/bmid_objizdka-eroticke-povidky-z-autobus-yBE-288099.jpg 2 30 14

Spisovatelka, nucená kvůli objížďce na silnici jezdit měsíc autobusem, sleduje ze zadní řady své spolucestující a každý den si jednoho vybírá pro svoji erotickou povídku. Jejím společníkem je červený notebook, do něhož během jízdy své dojmy zapisuje. Erotičnost textu sílí každou další kapitolou, ale co převládá, je humor a neočekávaný závěr každého příběhu. Kniha humorných a erotických povídek s překvapivým vyústěním v poslední povídce „Spisovatelka“.... celý text

Mona7741
14.04.2022 odpad!

Kravina! Opravdu jsem se hodně trápila, abych přečetla. Nemám ve zvyku nedočtené knihy odkládat. Ale toto byla muka! Nemělo to hlavu ani patu.

Ninushka
20.02.2021 5 z 5

Tohle je tak skvělý a zábavně zpracovaný nápad! Doporučuju všem!

cmelda87
17.12.2020 odpad!

První knížka, kterou jsem nedočetla. A to si myslím, že jsem jí dávala dlouho šanci, když jsem přečetla přes čtyřicet stran. Nenašla jsem tam nic čtivého, nic co by mě zaujalo, nic, co by působilo věrohodně .. Jsem zklamaná a zhnusená. Natolik, že nevím, jak to přesněji ještě popsat a ohodnotit .?. ;-/

Doubravka1975
12.08.2020 2 z 5

Kniha mě opět zaujala na první pohled, ale první kapitola trochu o ničem, druhá ještě víc o ničem, tak jsem zkusila uprostřed dvě kapitoly a pořád o ničem, takže odkládám nedočtené. Dvě hvězdičky za nápad a obálku

Aleen
01.04.2020 3 z 5

Neurazila mě, ale jsem ráda, že jsem ji koupila ve slevě. Četla se mi snadno, spisovatelka umí pracovat se slovy. A upřímně mě překvapila - nečekala jsem až tolik erotiky, když jsem se na ní podívala na přebalu. Myslím, že nevhodně napsaná anotace této knize velmi ublížila.

čef
05.10.2019 3 z 5

Obálka vytváří dojem, že půjde o nějakou legraci a tak jsem se začetl. Legrace resp. vtip skoro žádný, možná trochu fantazie. Avšak fantazie nikoliv bujná, omšelé výrazivo příliš neohromilo. Oceňuji pouze dobrou literární zručnost, víc bohužel pochválit nemohu. Dávám tři *, což je pro mne znamení, že již nikdy více.

HankaZ13
21.09.2017 odpad!

Tuto knihu jsem bohužel nedočetla, autorka neumí navodit erotickou atmosféru, naopak povídky vyznivaji směšně nebo trapně. A ta jména postav- Drahomíra Talabánová apod. to zabíjejí úplně.

Milena1962
03.08.2017

Nelíbila se mi, ani jsem ji nedočetla....

Kaliope920
10.02.2017 2 z 5

Jako četba do busu či k doktorovi do čekárny ano. Některé povídky se mi líbily více, některé méně. ;-)

sazamala
18.01.2017 odpad!

Po přečtení komentářů zde,jsem se s obavami pustila do čtení.Bohužel i já musím potvrdit,že tato knížka je dost hrozná.Některé povídky jsou dost otřesné a s erotikou rozhodně nemají nic společného.Lidé,kteří v příbězích vystupují,mi přijdou spíše jako dost zakomplesovaní lidé s nějakýmy problémy.No nevím,ale za tuto knihu bych nedala ani kačku.Ještě,že jsem si ji jen půjčila v knihovně :-)

kilometr
11.01.2017 1 z 5

Neuvěřitelně impotentní a dost nechutné erotické povídky.Oni to vlastně ani erotické povídky nejsou,protože představivost autorky selhává úplně ve všem.Lížu ti klín a jednu hvězdu ti dávám.10%.

spackula
26.11.2016 odpad!

Dala jsem knížce šanci přečtením asi 5 povídek. Mám erotiku v knize ráda, ale tady se to opravdu nedalo. 50 odstínů je o proti tomu TOP.

Tercule
23.11.2016 1 z 5

Dnes jsme začala číst a dneska asi i přestanu :) Důvodem však nebude zajímavost knížky, právě naopak. Uz první "povídka" me odradila svou uchylností :) Chápu, ze ve fantazii se meze nekladou, ale tohle? Pokračovala jsem však dál, přečetla jsme další tři... bohužel žádná změna. Knihu odložím a někam pěkne uložím. Škoda peněz za tento dárek.

lenkaabooks
10.08.2016 1 z 5

Pro mne propadák. Spisovatelka si při své cestě autobusem vybere jednoho spolucestujícího, vytáhne notebook a sesmolí o něm rádoby erotickou povídku. Nebavilo mne to již od začátku. Nakonec jsem četla jen popisy spolucestujících - ty byly celkem povedené a na erotiku jsem si nechala zajít chuť :-)

2020  73%Řetízek slz
2016  35%Objížďka - Erotické povídky z autobusu