Objevujeme svět! Farma

Objevujeme svět! Farma https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308659/mid_objevujeme-svet-farma-7NK-308659.png 5 14 3

Objevovat svět na farmě s tímto leporelem je tak zábavné! Kdo každé ráno všechny budí? Kdo má legračně zakroucený ocásek? Kdo hopká a má dlouhé uši? Co táhne valník se senem? Stačí jen vložit prstík do správného otvoru a lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel znát odpovědi. Leporelo je určeno pro nejmenší děti od jednoho roku a má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si naši nejmenší mohou při prohlížení a rozeznávání zvířátek a věcí z farmy procvičit i jemnou motoriku.... celý text

Pro nejmenší

Vydáno: , Svojtka & Co

Kididoc mon imagier de la ferme

Litola
Litola
10.04.2018 5 z 5

Kniha je opravdu úžasná. Syn jinou nechce. Oblíbil si ji již od 10tého měsíce. Teď v roce už posouvá a vytahuje zvířátka sám.

Aknel26
Aknel26
15.03.2018 5 z 5

Celá série je úžasná, syn si knížky prohlíží od roka a půl, různým otáčením, vytahováním a posunováním si tříbí motoriku a poznává nová slova i nové věci. Všude je vozíme, a protože jsou udělané vtipně a nápaditě, pobaví i dospělé.

Tapeworm
Tapeworm
27.12.2017 5 z 5

Úžasná knížka pro malé děti, dcera ji miluje.

domácí zvířata farmy, hospodářství Montessori (pedagogika) pohyblivé prvky

Nathalie Choux