Objevuj s úsměvem: Dinosauři

Nerozlučná dvojice kamarádů Vousáč a švábice se vydávají na cestu časem. Je to povedená dvojice – představte si pračlověka a švábí dámu, kteří zabloudí do země dinosaurů. Chudáčci, jsou z těch velkých obrů celí paf, postupně se ale dozvídají spoustu zajímavých, úžasných poznatků o podivuhodných bytostech, kteří – musí uznat – jsou docela sympaťáci. Zábavné a naučné leporelo je určeno dětem od 2 do šesti let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370828/objevuj-s-usmevem-dinosauri-jOl-370828.jpg 4.510
Pro děti a mládež, Encyklopedie, Pro nejmenší
Vydáno, Pikola

Opowiem ci, mamo, co robią dinozaury, 2017

Kniha Objevuj s úsměvem: Dinosauři

muchomurka

Knížka se mi líbila, jednoduše, ale zajímavě, podané informace doplněné krásnými ilustracemi.

TaLu

Knihu jsme koupili, protože autorka a ilustrátorka je prostě báječná. Nu a také proto, že vnučka miluje dinosaury. Informací je v knize hodně, obrázky opět kouzelné, jen se budu muset zdokonalit ve čtení názvů jednotlivých dinosaurů. No zkuste si rychle a plynule říci například DEINONYCHUS. Knihy jsou ozdobou knihovničky, jsme rádi, že je máme stále po ruce, stejně bychom je nechtěli vracet.

Jadla

Se synem (2 a půl) jsme nejprve nutně hltali každou dostupnou knížku o autech, mašinách a jiným podobných vercích a teď přišli na řadu dinosauři. A tahle patří mezi nejoblíbenější, obrázky jsou tak akorát strašidelné, odlehčené hledáním hlavních postaviček (pačovíčta, mtvišty a blouta v našem podání). Vřele doporučuji všem rodičům malých budoucích čtenářů.

dinosauři pravěk

Emilia Dziubak