Její třešničky

Její třešničky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445663/bmid_jeji-tresnicky-P0D-445663.png 4 980 228

Objekty touhy série

Jak jsem ji potkal? Gentleman se přece nechlubí. Naštěstí nejsem gentleman. Nejdřív jsem jí zaplatil za věneček (tím myslím zákusek, ale o to nejde), vzápětí jsem ji defloroval. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král. Jo, dalo by se říct, že jsme si vážně padli do oka. Jak jsem potkala Williama? Přišel ke mně do pekárny, koupil si věneček, ukradl květiny z vázy – pořád netuším, co s nimi chtěl dělat – a nechal mi svou vizitku. Než vám řeknu, jak jsem s ní naložila, měla bych něco vyjasnit: William mi vstoupil do života v ten nejhorší možný okamžik. Pekařství krachovalo, můj vlezlý bývalý mě odmítal nechat na pokoji. A jen tak mimochodem jsem byla pětadvacetiletá panna, což mi mí přátelé neustále předhazovali. Vyřešit poslední z mých problémů s Williamovou pomocí by bylo jako zabít mouchu kladivem – přehnané, ale úžasné. William byl neuvěřitelně přitažlivý – byl sexy přesně tím způsobem, který ženské nutí dělat pitomé věci, a já kvůli tomu myslela na úplné šílenosti. Napadlo mě, že kdyby ji zabil William se svými nemožně vypracovanými svaly, té mouše by to ani nevadilo – a já na tom byla stejně. A tak jsem mu zavolala. Možná jsem věděla, že to není dobrý nápad. Možná jsem se řítila vstříc katastrofě. Věděla jsem, že si koleduju o potíže, když se do telefonu zasmál tím svým hlubokým sexy hlasem a řekl: Pořád mám chuť na ten váš věneček. Nabízíte donáškovou službu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

Her Cherry , 2018

SoňaF
01.06.2022 2 z 5

Kniha, u které nemusíte nad ničím přemýšlet a prostě jen čtete a čtete a najednou je konec. Je příjemné, že se tam objevují postavy z 1.dílu, ale to je tak všechno. No a bonus, že při každé zmínce o voňavých koláčích máte na jeden chuť.

crazyslunicko
29.05.2022 2 z 5

Tak tohle bylo takové nemastné, neslané. Neurazí, ale ani nezaujme. Nevím, asi nejsem cílová kategorie. Ale aby někdo na 150 str. popisoval, že je ještě v 25 letech panna atd..

Aranel15
17.05.2022 1 z 5

Na první sex čekáme 150 stránek a neustále čteme narážky na nezkušenost Hailey. Když se přehoupneme na konec tak přichází infantilní a trapná žádost o ruku. Víc tato kniha nabídnout nemůže.

Lacie
16.05.2022 2 z 5

Druhý díl pro mě nejhorší. Třešničky nemají ten dvojsmyslný potenciál, možná věneček by byl lepší. Panenská pekařka Hailey a rozcapený kleptoman William... Mě osobně by dost vadilo, kdyby moji známí na potkání každému vykládali, že jsem panna a že by mě toho někdo měl zbavit. Vadil by mi i William, v knize je láskyplně popisován jako divoký a nevyzpytatelný roztomilý klučina, ale je mu dávno mnohem víc než pět, je neomalený, sebestředný, nebere na nikoho ohledy, krade a jeho vtípky jsou dost kruté. Kdyby nebyl tak prachatý, sedí ve vězení nebo už byl zastřelen na útěku – nehorázně mě iritoval. Hailey má sice body za to, že se odvážila vystoupit ze své komfortní zóny a něco zažít... ale že se zamiluje zrovna do přerostlého mimina... babička je bohužel jen další hrubá a manipulativní osoba do party. Za mě 2 hvězdy, ráda jsem si připomněla Bruce a Natashu.

Dela90
02.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Tohle byla knížka, kterou jsem si neskutečně užila. Prakticky pořád jsem se smála. Bylo to boží! Ty obraty, přirovnání, situace, kdy William kradl různé věci. Nejvíc jsem pukala smíchy, když se mu Hailey pomstila třešničkou. Autorka to dokonale popsala. Babča byla dokonale střelená. Ačkoliv bych knížku zařadila do oddechového čtení s pořádnou dávkou humoru, ale taky romantiky. Musím hodnotit plným počtem bodů, protože tohle fakt nemělo chybu.

“Nejsem odbornice na mužské hýždě, ale pozadí bylo prostě božské. Byla to zadnice všech zadnic. Jako ferrari, zatímco jiní muži mají corollu. Moje dlaň jeho hýždě mimoděk stiskla a horko, které jsem cítila, se mi v těle rozšířilo jako požár.”

orangerose
16.04.2022 5 z 5

Vtipné, čtivé, zábavné čtení, knížka je super božiiiii, jsem ráda ze jsem našla tuto sérii objekty touhy v knihkupectví Dobrovský :)

P. S. : miluju tuhle serii, hrozně moc, je má oblíbená :D

Amitiel76
05.04.2022 3 z 5

"Nejdřív jsem jí zaplatil za koláček, vzápětí jsem ji připravil o věneček. A potom? Nechal jsem jí vizitku a odešel odtamtud jako král."
Tak já půjdu asi proti proudu, ale mě se spíš více líbil první díl než tento. I když jsem nad banánem brblala, že je to pořád téma na jedno kopyto. Ale rozhodně to mělo větší náboj a jiskru, než třešně. A také víc pobavil. Holt milionářský kleptoman a panenská pekařka, mě moc neoslnili.
Na "Jeho zákusek", si teď chvíli nechám zajít chuť. Mezi těmito eroticko-romantickými dílky, prostě musím nutně dělat pauzy, a zabrousit zas do trochu jiných vod :-)
Třešničky u mě mají za tři body, jakože takový lepší průměr.

Iris30
01.04.2022 4 z 5

Tak jako banán, jsem svižně přečetla i třešničky, rychlá oddechovka, která nezklamala, on je opět bohatý, ona nemá skoro na nájem.
Četlo se to rychle a hezky, tento typ knihy člověk nesmí brát moc vážně, prostě je to trochu přibarvené, a o tom někdy knihy jsou.
Hlavně nesrovnávat s realitou, pak se to bude líbit.

Ewe291
26.03.2022 3 z 5

Vtipne, mile. Myslim, ze lepsie ako prva cast.

Always a reader
23.03.2022 4 z 5

Začátek byl dost vtipný. Jinak o této knize platí to co o první - jednoduchá, ale čtivá.

Blanka29
20.03.2022 4 z 5

Čtivé pokračování, které bylo víc legrační. A uběhlo neskutečně rychle. Konec sice byl jedno velké klišé ale babička byla superní :)

prcek19
17.03.2022 4 z 5

Tento díl mě bavil daleko více než první..měla sem pocit, že sem sotva začala číst a najednou sem byla na konci..i když byl William občas na ranu za to, jak furt kradl, tak byl ale i dost vtipný a právě tyhle vtipné scény mě moc bavily..no a řeči babí ty byly taky skvělé..za mě jako oddechovka dobré

kikies
14.03.2022 1 z 5

Tohle mě docela štvalo. Očekávání samozřejmě nebyla velká, ale tohle nedosahovalo ani těch minimálních kvalit prvního dílu. William je tu za trapného zastydlého puberťáka a ten výskyt použitelných stydlivých panenských krasavic v Americe mě docela děsí! Vtipné to moc nebylo, nejvíc mě asi bavily střípky ze života postav známých z prvního dílu.

NikolOt
11.03.2022 5 z 5

Klasika. Ona je mladá, krásná a chudá on je extrémně bohatý a neuvěřitelně sexy. Milují se vlastně už od začátku co se poprvé potkaly,ale nejdřív si musí k sobě najít cestu. Rychlé a trochu lechtivé čtení. Pro vyznavače tohoto žánru určitě doporučuji. Přečetla jsem jako krátkou oddechovku.

biairicia
01.03.2022 1 z 5

Tak trochu trapné za mě. Moc velká snaha rádoby vtipu, ale nějak to nefungovalo.

LucieToj
25.02.2022 3 z 5

Oddechvka,ale mě osobně přišla jako pro náctileté dívky.

TerkaM
17.02.2022 3 z 5

Upřímně? Hrozně mi zde chyběla chemie mezi hlavními hrdiny. Tím nechci říct, že by v Jeho banánu byla nějaká velká, ale pořád tam bylo něco, co mě na tom příběhu zaujalo, tady to prostě chybělo. Nehledě na to, že dvojsmysly zde byly víceméně vykradené z Jeho banánu.

LibraryGirl
11.02.2022 4 z 5

William je prostě kouzelný, je to takový malý rošťák s "kouzelnou" nemocí. Hailey mu krásně sekundovala, super ženská. Bruce je velký bručoun s geniálním a disciplinovanym mozkem. Tenhle díl se opravdu povedl. Hned jsem dostala chuť na další díl.

romca4180
18.01.2022 4 z 5

Zábavnější jak první díl, ale upřímně, utvrdilo mě to v tom, že je to opravdu psané podle Božského série.. Uvidíme, jestli i třetí bude podle ní

Maky1505
12.01.2022 5 z 5

Skvělá knížka moc mě bavila, víc jak jeho banán. Will byl vtipnej a babička nejlepší. Opravdu pro mě super knížka sedla mi, úplně jsem vypla.

sex humor pro ženy erotika panenství

2020  66%Jeho banán
2020  70%Její třešničky