Jeho zákusek

Jeho zákusek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458878/bmid_jeho-zakusek-hpe-458878.jpg 3 655 141

Objekty touhy série

Asi si nikdo nemyslí, že mít sexy šéfa není vůbec komplikované ani matoucí. Ale musím mu už odolávat jen pár měsíců. V lednu odlétám do Paříže, abych si splnila svůj sen a stala se umělkyní. Škoda, že nemůžu mít svůj zákusek a náležitě si ho užít. Zapomněla jsem se zmínit… Můj sexy šéf byl mou školní láskou. Tak trochu. Nejprve jsem ho chtěla samou láskou umačkat. Nakonec jsem ho chtěla už jen umačkat. Teď je zpět a klidně by mohl mít na hrudi napsáno „nesahat“. Jedna drobná otázka: počítalo by se, kdybych nepoužila ruce? Odpovím si sama. Ano, Emily, ty nadržená čubko, počítalo. Mimoto můj sen na mě prakticky čeká naservírovaný na zlatém podnose. Pokud se zvládnu chovat tak, jak mám. Byla bych naprostý blázen, abych riskovala. Taky jsem pyšná na to, jak dlouho jsem se zvládla jako blázen nechovat, a chci si svůj rekord udržet. Musím pro něj udělat akorát jednu rychlovku. Pár plakátů a několik dekorací na velkou Halloweenskou party, kterou pořádá. Pak jen odejdu od jeho snových očí a nádherného těla, sednu na letadlo a zapomenu na všechny nádherné děti, které bychom spolu mohli vyrobit. Ale tři měsíce jsou opravdu dlouhá doba…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Treat , 2018

Miisha
03.02.2022 2 z 5

Zatím nejslabší díl... Kdyby nebylo Williama, tak je to pěkně kýčovité i na literaturu pro ženy.

Adush.adush
02.02.2022

Nevím proč ale nejvíc se pobavím, když ,,vstoupí,, william, toho jsem si ze všech dílů oblíbila nejvíc

Viky007
30.01.2022 3 z 5

Jako jo, je to dost naivní a předvídatelné, ale překvapivě mě to celkem bavilo. Opět jsem si knihu přečetla v rámci knižní štafety (s kamarády si předáváme knížku a píšeme tam poznámky - je to celkem sranda :-D). Řekla bych, že je to asi nejlepší díl z celé série. Jen mě trochu zklamalo, že Ryan neměl žádnou "úchylku". Bruce z prvního dílu byl nesnesitelný puntičkář a miloval banány, William byl kleptoman, ale Ryan? Autorka to taky mohla něčím okořenit :-D.

Sasha001
26.01.2022 3 z 5

Oddechové čtení, ale za mě dost nuda. Asi nejslabší díl, který jsme zatím četla.

Maky1505
22.01.2022 3 z 5

Oddechová knížka, za mě tedy hlavně bláznivá, líbí se mi jak se postavy prolínají z první a druhé knihy. Zasmála jsem se u ní a nejvíce vede babička.

Zirvith
09.01.2022 3 z 5

No nevím, taky se mi tenhle díl moc nezdá. Jako nebyl úplně špatný, hlavní postavy ušly, ale občas tam některý dialogy a scény prostě nedávaly smysl. A to jejich dohazování mi taky vadilo, určitě se ten příběh dal vymyslet lépe.

lost.in.books
01.01.2022 5 z 5

Hodnocení: Toto byla má 3. přečtená kniha ze série objektů touhy a za mě zatím nejlepší díl. Už netrpělivě vyčkávám další díl, protože jsem si tuto sérii úplně zamilovala. Od začátku jsem se do knihy začetla a nechtěla jsem jí do konce odložit. Dost lidí říká, že je zákusek zatím tím nejslabším dílem, ale já jsem opačného názor a zákusek u mě opravdu zabodoval.
__
Celý příběh je neskutečně čtivý, vtipný a zároveň strašně nereálný. Nic z toho se nemůže ve skutečnosti stát, ale zároveň to bylo neskutečně vtipné-autorka umí neskutečně poutavě a čtivě psát. Nemohu zde také nezmínit úžasný humor a dvojsmysly, kterých v knize bylo také požehnaně. Styl psaní mi také sedl - kniha byla čtivá a strašně rychle se četla.
_
Co se samotného příběhu týče, tak byl místy celkem předvídatelný, ale to nic neměnilo na tom že mě to neskutečně bavilo a i přes předvídatelné časti jsem si čtení užila.
__
Co se postav týče, tak byly skvělé- neskutečně sympatické, vtipné a Ryana jsem si neskutečně oblíbila, ale u mě zatím vede Bruce z knihy Jeho banán. Postavy, které autorka vytváří jsou vždy skvělé, upřímné a vtipné, sarkasmus já prostě mohu, o něj v knize není nouze.
__
Pokud chcete nějakou oddechovku, u které si odpočinete a zasmějete, tak Jeho zákusek je skvělou volbou.

Makkys
29.12.2021 2 z 5

Nebavilo mě to. Všechno bylo hrozně na sílu a hrozně nereálné. Vadilo mě jak se je všichni snažili dat dohromady a tu zamilovanost jsem jim vůbec nevěřila. A chování některých postav bylo hodně na hlavu a tak jak mě Wiliam byl v předchozím díle sympatický tak tady sem ho nesnášela, jeho chování bylo otřesné. A konec byl hodně špatný. Nejslabší dil co jsem zatím četla. Předchozí díly byli lepší

pollyn
29.12.2021

Sice to bylo o něco méně přiblblé než předchozí díly, ale přiznejme si, že Williama a Stevena už bylo trochu moc. Uf.

Kekik
10.12.2021 2 z 5

Tahle série to má se mnou těžké. Nebo já s ní ?
Po poměrně dobrém prvním dílu přišel celkem rychlý sešup. Druhý díl už mě tolik nebavil, a na tomto třetím se snažím najít nějaký klad. Snad možná obálky, které jsou u všech dílů opravdu skvělé?

Kniha má naštěstí jen něco málo přes 200 stran a ještě i několik prázdných stránek. I tak mně to ale přišlo dlouhé, jelikož mě příběh nebavil. Bohužel i ten vtip, který v prvním díle fungoval, se vytratil. Chování Williama (a Steva) bylo trapné, až ohavné. Není normální smát se člověku, který možná je v bezvědomí, a možná bude mít otřes mozku. Hnus.

V dalším díle bude hlavní postavou Lilith. Na tu se vůbec netěším. Zde mně byla celkem dost nesympatická (z předešlých dílů si ji nepamatuji, ale asi se občas objevila, když je to sekretářka Williama). Bojím se, že mě Lilith nepřekvapí. V sérii budu pokračovat, nejen proto, že mám čtvrtý díl již doma, ale tak nějak doufám, že se třeba autorka vzchopí, a naváže na první díl, který byl fajn. I když šance jsou velmi malé.

adevis
07.12.2021 3 z 5

Po Třešničkách jsem si tento třetí díl ze série Objektů touhy nemohla nechat ujít. Ono vlastně už po přečtení Banánu bylo jasné, že tuto sérii přečtu komplet, jen jsem nečekala, že tak brzy.

V Třešničkách jsem se zamilovala do Williama, ale protentokrát mi byl příšerně protivný, ani vlastně nevím proč. V této knize mi chybělo takový to jiskření, i když se určitě mezi námi najdou tací, kteří tam určitý náboj cítili. Já tentokrát ne. Chyběl mi i humor, na který jsem si zvykla. Zákusek byl prozatím nejslabší. Doufám, že Balík všechno napraví… a v lednu se můžeme těšit na pátý díl, Její tajemství. I když ta rtěnka na obálce mě už teď děsí :))) ani vlastně nevím proč.

Jsou to příjemné oddechovky, o tom žádná! Proto každou z nich doporučuji, i když Zákusek žádná hitparáda nebyla.

dencazrnu
01.12.2021 3 z 5

Bohužel za mě tedy nejslabší kniha, co jsem od autorky četla. Banán i Třešničky byly skvělé, ale tady tomu prostě něco chybělo. Nebyl tam žádný náboj a nebýt Williama, tak se v knize vlastně ani nic nestalo. Obě hlavní postavy mi přišly extrémně nudné a do čtení jsem se musela opravdu místy nutit. Závěr knihy to trošku vylepšil, ale celkový dojem z knihy je spíše zklamání. Doufám, že Jeho balík bude zase pokračovat v duchu Banána a Třešniček.. :-)

Kantynka
30.11.2021 3 z 5

za mě byla tohle nejslabší kniha autorky. byla to fajn oddechovka, ale příběh mě nijak neoslovil a celkově to za mě nemělo takovou tu jiskru, která v těchto romanťárnách bývá. takže takovej průměr.

krevetka79
29.11.2021 3 z 5

Přečteno, ale není to bohužel ono.
Ještě že to zachraňovala babička a její šílené prupovídky.
Jednoduchá jednohubka na vypnutí.

uminaa
28.11.2021 4 z 5

A mňa táto séria celkom baví

Lucyk01
12.11.2021 4 z 5

Třetí díl známé erotické série od Penelope Bloom je tady i s novou recenzí. Na další díl jsem se nesmírně těšila, protože předchozí díly se četly snadno a vždy to trvalo dva dny. Tento díl není žádnou výjimkou!! Čte se to snadno a rychle až jsem na konci průběhu. Líbí se mi, že tam jsou dva pohledy - Emily a Ryan. Oba dva mi krásně zapadali do příběhu.

Ale musím říct, že kniha na odpoledne zabaví, nicméně aby se příběh vryl do paměti na dlouhou dobu, to určitě není. Za pár měsíců, ne-li týdnů už zapomenete na děj a budete si muset knihu přečíst znovu, což je všeobecně u knih škoda. Za me v této sérii byl nejlepší první díl a i ten druhý. Ale pak už to jde nějak dolů, že si nepamatuji za urcitoudobu děj a musím si ho nějak připomenout. Už to není tak vtipné jako dřív. Jsem zvědavá na další díly v sérii, ale za mě tento díl nejslabší v sérii.

Doporučuji, je to jednohubka, ale je tam to ALE. Přečtěte a řekněte sami.

Szekynka
11.11.2021 4 z 5

Standardní oddychovka, která neurazí. Příjemné čtení

Ešína
07.11.2021 3 z 5

Ze všech tří dílů těto série, mě tento bavil nejméně. Nejvíce jsem se bavila když se na scéné objevila Nataša s Brucem z Jeho banánu a babča z předchozího dílu. Jinak jsem pořád něco postrádala. Ještě si rozmyslím jestli se pustím do dalšího dílu.

Haduwig
06.11.2021 2 z 5

Tohle je jen snaha okopírovat Banán, jenže tentokrát to postrádá chemii mezi hlavním párem, vtip i alespoň zdání originální zápletky. Za mě opravdu nastavovaná kaše, kterou už znovu v žádné podobě číst nechci, takže další díly si nechám ujít.

Slepýš24
31.10.2021 2 z 5

(SPOILER) Asi jediným plusem této knihy je čtivost. Jinak je to docela bída.

Postavy za moc nestály, měla jsem pocit, že v hlavě nemají nic jiného než rozmnožování. Navíc mi připadalo, že vztah mezi Ryanem a Emily vznikl jen proto, že si to autorka přála. Celý jejich vztah byl spíš takový popis, nepostřehla jsem, že by mezi nimi byla láska (minimálně láska nezaložená na "dokonalém" vzhledu).

Samotný děj byl neskutečně přitažený za vlasy. Přepadení hospody, zastavení výtahu a hlavně ta "závěrečná akce" na letišti. Co to proboha bylo?

Jaké štěstí, že má knížka jenom 224 stran...

erotika

2020  66%Jeho banán