Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1632 439

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

thessi98
30.05.2023 4 z 5

Rozhodně oddechové čtení, avšak chybí mi v jejich knihách kus drsnosti týkající se mužů. Líbí se mi často úvahy hlavních mužských protagonistů, co by udělali se ženami, ale bohužel jsou to jen jejich představy a málokdy k tomu dojde. Tyhle myšlenky se mi však opakovaly u všech jejich knih, proto už jsem si na to zvykla a nakonec mi to ani nepřekáží. Jistá surovost, či spíše majetnickost mužských postav tam nakonec je, takže se s tímto dokážu spokojit.

Nakonec se mi ale celá zápletka, která začala a končila banánem líbila byla ve své podstatě vtipná a dokud se do té kapitoly nedostanete, můžete si myslet bůhví co, jak bude banán spojen s tím, že na konci knihy bude šťastný byť klikatý happyend.

Přesně toto se mi na autorce a jednoduchosti jejich obálkám líbí když se na ně díváte, máte v hlavě asi miliardu scénářů, jak se mohou dostat k tomu, že hlavním předmětem bude zrovna věc, podle které je pojmenovaná její kniha. Někdy Vás tak nakonec zápletka překvapí, jindy se jen pousmějete nad tím, že jste to odhadli správně. Ani jedna možnost mi však nepřekáží.

Zuzanka45
23.05.2023 5 z 5

Lehtivé, vtipné čtení, co víc k tomu dodat.

knizni.taurus
22.05.2023 3 z 5

Já jsem téhle knize propadla hlavně díky velké reklamě a taky díky skvělé obálce (mám ráda tyhle jednoduché obálky a paperback byl super). A kniha vypadala hodně sympaticky z hlediska daného žánru a tak.
Celkově čtu ráda tyhle oddechové (erotické) romány, takže jsem měla určitá očekávání co se knihy týče... a více méně je kniha také splnila. Teda jen ohledně té erotiky nijak zvlášť.
Celý příběh se odehrává na zhruba 200 stránkách, takže jsem Jeho Banán zhltla za večer :D. Knížka je superčtivá, má hodně sympatické postavy (já osobně mám strašně ráda čtení o těhle roztomile nešikovných ženách a mužském komplexu ji pak ochraňovat) a je vtipná.
V knize je spousta dvojsmyslů, spousta banánů, ale podle mě by to také uneslo méně zvláštních výrazu pro ženské partie. :D Děj plyne rychle (někdy až moc), ale co se mi líbilo byl před-konec (:D), protože konec byl klišé (ale to asi všichni čekáme). A jako plus vždycky beru, když se děj vypráví nejen z pohledu jedné hlavní postavy, ale můžu se podívat, co se honí v hlavě i tomu druhému. :)
Celkově byla kniha fajn a pokud člověk hledá vyloženě knihu na relax a pro zasmání, tak určitě může sáhnout po téhle a nebude zklamán. Nicméně, jsem od knihy asi čekala trochu víc, ale i tak to byla příjemná oddechovka.

Dasa1313
22.05.2023 2 z 5

Jeho banán, název knihy, který je v ní krásně vysvětlen. Myšlenka se mi moc líbila, jak provázela celou knihu, jen kdyby na něm byl Bruce tak závislý, jak je zde popsáno, nedával by ho do kuchyňky.
I když se příběh čte velmi lehce a rychle, těšila jsem se až jej dočtu a otevřu jinou knihu, jelikož příběh je absolutní nesmysl. Je to takové porno s příběhem, ale hodně příběhu a málo erotiky.
Příběh, který holka vymyslí v pubertě. Drzá stážistka, která se neumí chovat dostane stáž bez snahy i životopisu. Sbalí svého šéfa, který je neuvěřitelně úspěšný a krásný. Ten jí dokonce uklidí byt, vypere jí prádlo a uklidí exkrementy jejího psa a to hned po tom, co nastoupí do zaměstnání, poté si domů nastěhuje i jejího bratra, aby mu pomohl a nabídne mu práci. A na konci této pohádky ji požádá o ruku a budou spolu šťastní až do smrti. BTW: Toho jejího psa je mi líto!

tinka1974
29.04.2023 3 z 5

Na knížku jsem se těšila. Moc se mi líbila obálka a poměrně dost dlouhou dobu plnila výlohy knihkupectví. Konečně jsem jí našla i v knihovně a dokonce jako audio. O to větší to bylo zklamání. Vždycky, když už se mi zdálo, že zabředneme do hlubších vod se něco zvrtlo a děj se vrátil na povrch. Pravda je, že mi to nevzalo ani jako oddechovka

Market-k-a
25.04.2023 3 z 5

Zjistila jsem, že autorka své knížky vydává samonákladem. Noo takže asi tolik k mému hodnocení :D Další díly už asi vynechám, zkusila jsem ze zvědavosti, ale není to úplně pro mě, je to příliš povrchní a předvídatelné a slova jako p*čka a k*nd*čka mě budou ještě strašit dlouho :-D

Deimos
09.04.2023 4 z 5

Kniha naláká svojí velice zdařilou obálkou a anotací i čtenáře, který běžně tento druh literatury nečte nebo nevyhledává. Na mě to zapůsobilo a zafungovalo. Tuším, že i na spoustu dalších čtenářů a z knihy, potažmo série knih se za tu dobu, co jsem měl knihu rozečtenou, stal mainstream.

Jeho banán je skvělé počtení, nejen dobře chutná, ale také rozesměje a pobaví. Má náboj v podobě lehkého napětí, romantiky a především lechtivého směřování většiny situací. Zápletka, ač je velice fádní, zde dobře fungovala a budovala velká očekávání. Vše neuvěřitelně fungovalo během prvních dvou třetin. Poté co vše "praskne" (a to poměrně rychle a jinak než bych si přál) se děj promění v poměrně průměrné vyprávění, aby dosáhlo pěkného konce. Trochu mě to mrzí, protože první dvě třetiny byly fantastické a do knihy jsem se zabořil jako hlavní hrdina na svůj snězený banán. (77%)

heliiinka
04.04.2023 1 z 5

Jak název vypovídá, primitivních narážek je tam přehršel. Podle mě existují lepší romány s propracovanějším příběhem, tohle mi přišlo až moc jednoduché a přímočaré.

zanda6261
08.03.2023 4 z 5

Děj je předvídatelný ale jako oddechovka je to moc fajn kniha.

Ishir
01.03.2023 4 z 5

Bylo to odpočinkové čtení plné humoru, hravosti a sexu.

mondulinecka
14.02.2023 5 z 5

Knizku jsem dostala, sama bych si ji nevybrala, trochu mě odrazoval i ten humbuk kolem ni. Nicméně mě příjemně překvapila. Zadne náročné dílo to není, ale četlo se samo a občas jsem se i zasmala. Takže jako oddechovku muzu doporučit a jestli se mi dostanou do ruky i další díly, určitě je rada přečtu.

Terka18
10.02.2023 5 z 5

Hezké romantické čtení. Nechyběl humor, romantika a erotika. Nic víc jsem ani nečekala, takže jsem spokojená. Příjemné oddechové čtení.

nikola6615
16.01.2023 3 z 5

Je pravda, že jsem po všudypřítomné reklamě čekala něco maličko víc, ale knížka mě bavila, zasmála jsem se. Další knížky od autorky si ale zatím nepořídím.

anebar
04.12.2022 5 z 5

Chcete něco na oddech v čem není jen erotika, ale dost realistického humoru? Je to kniha pro vás. Jen nebrat do hromadné dopravy, je velké riziko občasného uchychnutí.

Eva_Skala99
17.11.2022 5 z 5

Skvělá humorná série! Pokud máte rádi román, humor a trochu sexu, neváhejte a čtěte. Doporučuji!

Verunka926
15.11.2022 3 z 5

K odreagování dobrý, ale nic převratného. Mně taky moc nepomohlo ani to, že jsem poměrně blízko za sebou četla tři velmi podobné knihy.

Marsí5
13.11.2022 4 z 5

Původně jsem čekala něco, co bych označila jako "brak", ale musím říct, že mi kniha vzala vítr z plachet a nakonec jsem se docela bavila :-)
Není to žádné složité dílo, ale napsaná je dobře a jako odpočinková kniha, která pobaví, se rozhodně neztratí. Uvidíme, jestli se dostanu i k dalším dílům série. Zatím si nejsem jistá, nicméně bych se tomu nebránila :-)

Rapeh
01.11.2022 3 z 5

Oddechové čtení, které pobaví. Nezklame ale ani neoslní.

Mruskulka
01.11.2022 3 z 5

Taková oddychovka. Jedna z mnoha knih.

LennaK
29.10.2022 3 z 5

Oddychovka. Příběh byl milý, postavy sympatické, četlo se samo. U téhle knihy se i zasmějete.
Autorka píše hezky, příjemně. Nicméně, nejsem si jistá, zda půjdu do dalších knih ...

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán