Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1635 439

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Didi15
18.09.2023 2 z 5

Je to celkem nuda, nic převratného, ale na dovolenou na odlehčení to jde :)

isabokmal
14.09.2023 3 z 5

Nikdy jsem netušila, že se k tomu nakonec dostanu, ale ano, píšu recenzi na audioknihu. Vlastně tehdy mi poslech knih moc nesedl, takže jsem teď mile překvapená, že jsem tuto knihu vůbec doposlouchala

Myslím, že plus, které tato audiokniha má, je, že je perfektně namluvená. Jak ženský, tak mužský hlas do příběhu naprosto sedí a to mne i do knihy vtáhlo o trochu víc.

Teď ale k ději, jo? Ze začátku byla kniha vtipná, užívala jsem si jí a opravdu se od srdce zasmála. Postupně se mi zdálo, že trochu "zvážněla", ale stále to bylo tak nějak dobré. Ale tušila jsem, jak to celé asi skončí, což si myslím, že je u takového typu příběhu celkem jasné

Máme tu též dva úhly pohledu - Nataša a Bruce, proto máte skvělou možnost se na všechny ty chvíle a situace podívat dvojíma očima, což dalo knize další velké plus.

Já upřímně do poslechu nešla s nějakým velkým očekáváním. Vítala jsem, že mám volné ruce, že můžu něco dělat a docela jsem si to i užila, ale žádný velký zázrak jsem v tom nenašla, a ani ho nehledala.
Na odpočinek dobré, ale ve formě klasické knihy bych po tom asi nesáhla.

lucifess
10.09.2023 3 z 5

Nic speciálního, kniha mě ničím ani vyloženě nezaujala. Neurazí. Nepotěší.
Průměr ve své kategorii. Kdyby měla kniha jiný obrázek nebo jiný název, rozhodně by nevzbudila tolik pozornosti a možná by měla i méně prodaných kusů. Za týden už nebudu ani vědět, o čem to bylo.

m2056
06.09.2023 3 z 5

Pohoda klídek nějaké vtípky na Padesát odstínů jinak nic zvláštního.

Patouska
24.08.2023 3 z 5

Normálně takové knihy nečtu, avšak když jsem tento titul získala zdarma jako eknihu, řekla jsem si, že je to ideální čtení k pláži. Kniha mne nepřekvapila, příběh byl velice předvídatelný a naivní. Nechci hodnotit úplně negativně, jelikož jak již jsem se zmiňovala, tento žánr není můj šálek kávy. Své čtenáře si to určitě najde, avšak mne kniha nijak neoslovila, přišla mi nezajímavá.

petra5588
16.08.2023 3 z 5

Dostala jsem ji jako e-knihu zdarma za nákup.

Bála jsem se, že to bude nějaká rádoby erotická slátanina tím pádem jsem od knihy měla dost nízká očekávání. Ale ono to bylo celkem vtipné a docela milé, byla jsem příjemně překvapená. Žádné hluboké myšlenky od toho nečekejte, ale jako letní oddechová jednohubka to vůbec nebylo špatné.

Maki21
15.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Chtěla jsem knihu která bude erotická a zároveň odlehčená tematicky na léto. Obojího se mi dostalo ale osobně by mi nevadilo kdyby tam bylo více sexuálních scén. "Vtipná pointa" že jeho banán je opravdu míněné jako to ovoce mi moc vtipná nepřišla. Občas padly zajímavé dialogy ale byly hrozně předvídatelné stejně jako závěr celé knihy. Rozhodně nemám v plánu číst pokračování.

raty
14.08.2023 3 z 5

Dárek v podobě audioknihy k nákupu na e-shopu.

Tak, tady opravdu nevím. V létě vždy odlehčuji žánry a romantika mi nevadí, obzlášť když je spojená s vtipem.
Pokud tady měl být vtipem Jeho banán, tak se s autorkou dost míjíme.
Jinak naprosto průměrná, předvídatelná červená knihovna bez nápadu.

Marry123
13.08.2023 3 z 5

Do téhle jednohubky jsem se pustila jenom díky tomu, že jsem ji dostala za FREE jako eknihu. :D A jako upřímně, nevím. Oddechovka, která nenadchne a ani neurazí, ale po cca 160 stránkách kde se asi 88 zmíní slovo BANÁN jsem na něj byla už trošku alergická. :D Takže pro pobavení dobré, ale toť vše...

pejty
04.08.2023 3 z 5

Celkem vtipná oddechovka, která ničím nepřekvapí. Děj je jednoduchý a předvídatelný, ale přesto poutavý.

KatyJ
27.07.2023 3 z 5

Předvídatelná, erotická oddychovka. Příběh není moc originální, ale člověk se u něj zasměje a odreaguje. Děj navíc hezky plynule ubíhá, nic není zbytečně okecávané a rychle se čte. Za dva krátké večery jsem knížku měla přečtenou.

Luccinda
18.07.2023 4 z 5

Tak jsem zase jednou zkusila vystoupit ze své čtenářské komfortní zóny a tohle rozhodně stálo za to! I když jsem knížku měla půjčenou z knihovny, nakonec jsem jí poslouchala jako audioknihu a těch pět hodin poslechu jsem si neskutečně užila. Umírala jsem smíchy prakticky od první minuty, bylo to fakt boží. A těch dvojsmyslů, co tu autorka vymyslela No, řekněme, že od teď už nebudu banán nikdy vnímat jenom jako ovoce. :D

Asi se shodneme na tom, že Jeho banán nepředstavuje úplný vrchol literární tvorby, ale jednou za čas si takovouhle oddechovku dám moc ráda. Opravdu mě to bavilo a vlastně nemám co vytknout, protože jsem od knížky dostala přesně to, co jsem očekávala. Takže jsem maximálně spokojená.

Jita160
13.07.2023 3 z 5

Takový milý a humorný příběh o šéfovi a jeho stážistce. Hlavní hrdina, který dal všechno do pohybu je ,,Banán"
Nataša je novinářka v utajení a má sehnat špínu na Bruceho krásného milionáře.
Ona je milá, odvážná ,divoká petarda náchylná k nehodám a vysoce nepředvídatelná.
A on... je jak starý auto. Těžko se startuje, ale jakmile se vám ho podaří uvést do chodu tak se vážně rozjede.

Vaiolet
11.07.2023 4 z 5

Jeho banán je vtipné oddechové čtení. Od příběhu nelze čekat moc. Je lehko předvídatelný, ale zato hodně vtipný a to je velké plus. Takhle jsem se u knížky už dlouho nenasmála :-D Hlavní postavy mi k sobě pěkně pasovaly a jejich vzájemné slovní přestřelky mě bavily.
Rozhodně doporučuji :-)

Květi62
10.07.2023 3 z 5

Knížku jsem objevila náhodně. Pro mne neznámá autorka. Je to takové lehké čtení na léto. Vtipné hlášky, dvojsmyslné narážky, prostě knížka, u které nemusíte moc přemýšlet. Zkusím si od Penelope Bloom ještě někdy něco přečíst.

medlovice
06.07.2023 4 z 5

Tak jsem to také udělala, prostě jsem to musela zkusit. Vzala jsem banán, pěkně žlutý a správně zahnutý a napsala na něj Bruce, pak jsem ho oloupala a snědla. A byl to dobrý banán , chutnal s příchutí hříchu. No a kniha , bavila jsem se , má to vtip a jiskru.
Ocenuji, že hlavní hrdina. krasavec a milionář se nejmenuje Jack, Jake , Nick nebo Michael jak u těchto sladáku časté. Bruce zní chlapsky. Bruce Dickinson.

nikca1994
21.06.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.Hodně jsem se zasmála.Doporučuji.

kristyna1305
18.06.2023 4 z 5

Lehká oddechovka plná vtipů, pokud potřebujete vypnout, tak je to to pravé.

Ticiana
13.06.2023 3 z 5

Lehke cteni. A to je asi tak vse. Hromada klise a hlavne si myslim, ze kniha byla absolutne nerealisticka, temer vse, co Nat rekla, bylo dvousmysl a zminka o bananu na kazdy paty strane. No nevim...

Ulrika
11.06.2023 4 z 5