Obejmi mě, prosím

Obejmi mě, prosím https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353329/bmid_obejmi-me-prosim-eYb-353329.jpg 5 147 37

Medvedie príbehy série

Táta Medvěd s malým Medvídkem vyrážejí na pouť lesem, aby objali všechny jeho obyvatele. Medvídek dobře ví, že je to recept na krásný a povedený život, a ani ostatní – od malinké housenky až po překvapeného myslivce – po jejich setkání nedají na objímání dopustit.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Host

Proszę mnie przytulić

TaLu
12.02.2020 5 z 5

Knihu používat jen na vlastní nebezpečí !
Hrozí totiž, že po dočtení se ve vás probudí neodolatelná chuť obíhat členy rodiny a žadonit o objetí.

wiix
13.01.2020 5 z 5

Rozkošné a nežné, plné krásy a pravdy.

Osice
12.01.2020 5 z 5

Skvělá polská knížka. Přečetly jsme s dcerou několikrát. Není od věci občas si připomenout, jaké zázraky dokáže „obyčejné“ objetí… Přišlo mi, že dceru nechává objímací mánie klidnou, ale pak se jednoho rána u snídaně z ničeho nic zeptala, jaké zvířátko bychom mohli obejmout:-D Při čtení jí pomotala hlavu fráze „louskat napínavý román“… Medvědi berou život s lehkostí a vtipem (úsměv a vlídná slova nás také nic nestojí) … a my navíc obdivovali krásné ilustrace od E. Dziubakové.

aydam
03.09.2019 5 z 5

Něžná, upřímná, s krásnými ilustracemi.

lenkaBajza
10.08.2019 5 z 5

Tak to byla vážně nádhera. Měl by číst každý,dítě i dospělý,aby nezapoměli,kak udělat krásný den i krásnější život. Postavy medvědů byly vybrány skvěle, prostě obrovské medvědí obejmutí????????☺️

kinnesed
12.05.2019 5 z 5

Velmi roztomilá knížka, měli jsme ji půjčenou z knihovny a museli jsme ji koupit :)

Eva88
09.04.2019 4 z 5

Roztomilé vyprávění o medvědech, kteří se rozhodnou obejmout celý les. Úžasná a osobitá ilustrace Emilie Dziubakové.

martina5069
19.02.2019 5 z 5

Nádherná knížka, nádherné ilustrace. Určitě ji nečtu naposledy a budu ji číst pokaždé, když mi bude smutno.
Ps: Obejmi mě, prosím !!!!!

baja
14.11.2018 5 z 5

Milá knížka, dcera ( 2,5 roku) pak chodila a objímala co se nechalo:-)

ještěrka38
30.10.2018 3 z 5

Docela hezká knížka, ale vadilo mi, že na každé stránce se v podstatě opakuje to samé...Pěkné ilustrace.

harena
20.10.2018 5 z 5

Moc krásná knížka, četla jsem ji našim 3 a 5ti letým holčičkám a moc se jim oběma medvídkovské objímání líbilo. Roztomilé čtení, také jsme se museli poobjímat, aby nám bylo báječně. Moc doporučuji.

Christianne.K
08.08.2018 4 z 5

Krásný příběh. Na moji osobu sice až moc jednoduchý, ale jelikož mám mladšího sourozence či sestřenky, tak u nich měla kniha veliký úspěch.

lushi
21.04.2018 5 z 5

Roztomilost! Výstřední medvědi objímající obyvatele lesa, taky bych takové objetí chtěla :)

Sandruše
10.03.2018 5 z 5

" Synku, jestlipak víš, jak nejbáječněji prožít krásný den?"
"Samo sebou! Stačí udělat pár kotrmelců z našeho kopce!"
Táta medvěd zvedl synka do výšky a posadil si ho na ramena.
"Cha, cha! Ano, to opravdu pomáhá. Ale úplně nejlepší je, když MŮŽEŠ NĚKOHO POŘÁDNĚ OBEJMOUT!"

Ta nejkrásnější knížka pro mrňouse, kterou s láskou doporučím i nám dospělákům :)

Petass
30.01.2018 5 z 5

Hezký jednoduchý příběh o tom, že se máme mít rádi :) Darovala jsem ji do miniškolky, kam chodí syn. Mile mě překvapilo, když mi paní učitelka říkala, že je to jejich nová oblíbená. Děti ji chtějí číst před spaním každý den znovu a znovu :)

zuzi1162
19.01.2018 4 z 5

Krasne ilustrace, dojemny pribeh, ale ponekud zdlouhavejsi .... na uspavani deti akorat :).

Knihomura
12.11.2017 5 z 5

Pěkné. Škoda, že ve světě je to jinak.

pohádky lesy zvířátka medvědi pro děti od 4 let

2017  91%Obejmi mě, prosím
2019  92%Nerozluční přátelé
2022  89%Úsměv pro žabku
2020  40%Mamička, kde si?
2022  60%Vanda hľadá lásku

Kniha Obejmi mě, prosím je v