Obecná biologie pro gymnázia

Ucelenou řadu učebnic biologie pro gymnázia tvoří soubor šesti publikací nazvaných podle tematických okruhů učiva daného platnými osnovami pro gymnázia. Učebnice mají schvalovací doložky MŠMT ČR.

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46205/obecna-biologie-pro-gymnazia-46205.jpg 3.88

Kniha Obecná biologie pro gymnázia

Ajinka126
09.02.2017

Mantra úvodu do biologie. Opravdu to je pro mě příjemná vstupenka do dalšího vzdělávání, co se biošky týče. Je vidět, že to někdo psal s cílem podat základní a ucelenou podobu tohoto širokého oboru. Těším se na biologii roslin a živočichů :). Geologie byla trochu nuda. Tak tu pro jistotu ani není :).

puplik
03.11.2013

Kniha je pěkná,ale jsou i lepší knihy na toto téma :)

Targa Dall
10.04.2013

Biologii jsem na gymplu neměl rád kvůli hrozné učitelce. Na VŠ (Právo) jsem se k téhle knize nějak dostal a přečetl jí za pár dní. Je teda dost útlá (100 stran), ale jsou tam konečně napsané věci, které nám na biologii nikdo neřekl a to dost zajímavé věci, třeba že pokud nějaké společenství začíná vymírat, neřeší to, dokud je ho více než polovina původního počtu, pak až hledá, co s tím - to je důležité třeba pro vývoj insekticidů, protože od poloviny chcíplých broučků začínají být ti zbylí imunní..

no a tak dál. Užitečné, zajímavé pro všechny, nezbytné pro biology.