O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky

Holčička, která místo tatínka řídí kosmickou raketu; dívka jménem Paříž, která si nakonec vezme vodníka; popletený strážník, který si říká Kolumbus Rex a nevyřeší případ krádeže šperků; žížala, která jde do školy místo Dorotky; vlk, který trpí sklerózou a zapomněl, že má sežrat Karkulku… Takové a ještě jiné na hlavu postavené pohádky najdete v této knížce - je jako stvořená pro všechny dospělé i děti, co se při čtení chtějí pobavit a rádi se od srdce zasmějí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192695/big_o-vlkovi-se-sklerozou-a-jine-pohadk-192695.jpg 3.98

Kniha O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky

muchomurka

Mně se to líbilo. Bylo to vtipné (i když občas až na sílu), neobvyklé náhledy na klasické pohádky a dobré neotřelé nápady, což oceňuji. Jen mě osobně vadila některá jména a názvy, které v knize byly - např. Hejkel, Žvejkal, Septik atd.
A co mi hodně vadilo - ilustrace. Než tyhle, tak radši žádné. Je to hrozná škoda, když v dětských knihách nejsou hezké ilustrace, ale umělecké nebo jak to nazvat.

TerJac
30.07.2020

Moc povedené, perfektní pro předčítání. Děti hodně pobaví :)

bibi.r
07.12.2014

Některé pohádky byly na můj vkus až příliš dlouhé, ale konkrétně O vlkovi se sklerózou mě vážně pobavila :D.