O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky

Nápaditá, bohatě kresbami vyzdobená knížka pohádek o všech možných zvířátkách - ptáčcích, broučcích, rybách i netopýrech - z níž se děti dozvědí spoustu věcí o světě zvířat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293997/o-nezvedenem-zabackovi-a-jine-pohad-MuL-293997.jpg 4.73
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Brána

Kniha O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky

Lacerta.j
08.09.2019

Skvela knizka plna kratkych pribehu s ponaucenim. Na kazde strane obrazky, ktere drzi synovu pozornost. Versovane pohadky nemam rada, ale tyto jsou moc povedene. Momentalne nase nejoblibenejsi ctivo do postele.

Knihomura
19.07.2017

Při čtení jsem si připadala, že mi stále někdo hrozí. A ty veršovánky... No nic. Ilustrace taky nic moc. Jen těch pár vzadu stojí za zmínku. Rozhodně jsou lepší knížky o přírodě pro děti.

Franke
13.06.2016

Ráda bych tuto knížku doporučila všem dětem a zejména rodičům, kterým záleží na psychickém vývoji svých ratolestí. Knížka je tak pestrá, jak jen dětská knížka může být. Najdete v ní krásné, místy napínavé příběhy, moc hezké realistické ilustrace, vtipné rýmy, kterými jsou příběhy proloženy a hlavně - vždy z pohádky plyne ponaučení. U nás se čte na jeden zátah!

Harry Potter a Fénixův řád
Mikeš
Mikeš

Martina Kavková
česká, 1983

Kniha O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky je v