O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky

O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293997/bmid_o-nezvedenem-zabackovi-a-jine-pohad-MuL-293997.jpg 5 3 3

Nápaditá, bohatě kresbami vyzdobená knížka pohádek o všech možných zvířátkách - ptáčcích, broučcích, rybách i netopýrech - z níž se děti dozvědí spoustu věcí o světě zvířat.

Lacerta.j
08.09.2019 5 z 5

Skvela knizka plna kratkych pribehu s ponaucenim. Na kazde strane obrazky, ktere drzi synovu pozornost. Versovane pohadky nemam rada, ale tyto jsou moc povedene. Momentalne nase nejoblibenejsi ctivo do postele.

Knihomura
19.07.2017

Při čtení jsem si připadala, že mi stále někdo hrozí. A ty veršovánky... No nic. Ilustrace taky nic moc. Jen těch pár vzadu stojí za zmínku. Rozhodně jsou lepší knížky o přírodě pro děti.

Franke
13.06.2016

Ráda bych tuto knížku doporučila všem dětem a zejména rodičům, kterým záleží na psychickém vývoji svých ratolestí. Knížka je tak pestrá, jak jen dětská knížka může být. Najdete v ní krásné, místy napínavé příběhy, moc hezké realistické ilustrace, vtipné rýmy, kterými jsou příběhy proloženy a hlavně - vždy z pohádky plyne ponaučení. U nás se čte na jeden zátah!

Martina Kavková
česká, 1983
2010  64%Jak zvířátka pekla koláče
2016  93%O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky
2019  0%Violka a Fujtíšek

Kniha O nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky je v