O mašince Tomášovi 16

O mašince Tomášovi 16 https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196989/o-masince-tomasovi-16-196989.jpg 5 6 4

O mašince Tomášovi série

< 16. díl

Ahóój! Mašinka Tomáš a jeho přátelé vám vezou náklad dalších pohádek. Tentokrát vám budou vyprávět o tom, jaká dobrodružství prožili na ostrově Sodor ve sváteční dny: o Vánocích, Velikonocích a Halloweenu.

LunaL.
19.10.2021 5 z 5

Syn tyhle knížky miluje, tahle byla asi šestá, co jsme četli. Mě se také líbí, ale už se mi to všechno zdá dost podobný. Proto jsem ocenila, že je tahle knížka propojená s různými svátky - jak to oživilo! :) Sice po vánoční kapitole (kde jsem vynechala, že mašinky rozvážely dárky, abych nemotala synovi hlavu) jsou hned Velikonoce, ale ničemu to nevadilo :)
Myslím, že mašinka Tomáš naláká tolik malých kluků ke knížkám, že je dobře, že je tolik dílů! :)

ElikaS
01.09.2021 5 z 5

Další z celé řady krásných pohádek s tématikou mašinky Tomáše, tentokrát se jedná o průřez různými svátky - Halloween, Vánoce, ... :-)

PeťulaV.
12.04.2021 5 z 5

Nádherná pohádková knížka o mašince Tomášovi a jeho přátelích. Tento díl měl náš syn, když byl malý, úplně nejraději. Četli jsme ji stále dokola skoro každý den. Všechny příběhy jsou moc krásné, určitě doporučuji.

bibi.r
04.08.2020 3 z 5

2,5 *
Pro děti od 3-4 let.
Jednoduché čtení pro malé vláčkové nadšence. Knihy půjčujeme z knihovny a svou délkou jsou naprosto ideální na čtení před spaním.

Autoři knihy

Wilbert Awdry