O Lojzíčkovi a Madlence

O Lojzíčkovi a Madlence https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152098/o-lojzickovi-a-madlence-152098.jpg 3 4 2

Krátké, poetické příběhy z Vysočiny o lesním skřítkovi Lojzíčkovi a lesní panence Madlence. Pro děti mladšího školního věku. Příběhy z lesa kdesi v Hradišťku, kde se o les a jeho obyvatele stará skřítek Lojzíček se svojí Madlenkou. V příbězích se dozvíte, jak například vypadá taková svatba u Křečků nebo co musí Lojzíček s Madlenkou udělat, aby byla úroda hub. ... celý text

neolitka
04.05.2019 odpad!

Je mi líto, že tak slabé hodnocení. Ale když všechny příběhy jsou nudné a o ničem. Je to dáno tím, že tu chybí nějaký záporný hrdina, který by děj někam rozvinul. Takto celá kniha působí kýčovitě a úplně mimo realitu. Snaha vylíčit život v lese jako jednu překrásnou pohádku absolutně nefunguje.

Magdalena5
21.01.2018 5 z 5

Roztomilou knížku o lesním skřítkovi Lojzíčkovi a houbové panence Madlence jsem četla se svým nejmladším synem před 15 lety. Moc mě tenkrát zaujala krásnou češtinou a pěknými obrázky Renaty Jančové. Při letošní výzvě se mi dostala opět do ruky a ráda jsem se do ní opět začetla.