Tenhle kluk je můj!

Tenhle kluk je můj! https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30748/bmid_o-katce-tenhle-kluk-je-muj-09b-30748.jpg 4 28 9

O Katce série

Dívčí román, ve kterém patnáctiletá Katka se svou nejlepší kamarádkou Helčou zvanou Nene "řeší" konec školy, prázdniny a samozřejmě kluky! Katka s Helčou právě končí základní školu. Na rozlučkové zábavě v podobě maškarního plesu se Helča seznámí s fajn klukem. Katka má však svého vysněného prince už dávno vyhlédnutého. Je jím Tom. Ten se brzy vyjádří a začnou spolu trávit hodně času. To se však nelíbí Sašovi, který je do Katky zamilovaný, ona ho však bere jen jako kamaráda. Prázdniny začínají, Katka odjíždí k babičce na vesnici. Tom tam naštěstí pobývá taky. Zpočátku běží všechno tak, jak má, až jednoho dne uvidí Katka svou lásku u rybníka flirtovat s neznámou blondýnkou. Přirozeně, že se naštve a nechce Toma už nikdy vidět. Jenže věci nejsou tak, jak se zdají, z neznámé blondýnky se totiž vyklube Tomova sestřenice, která se vrátila z Ameriky. Budou mít šanci napravit tohle malé nedorozumění?... celý text

-knihomolka-
-knihomolka-
08.01.2022 5 z 5

Tahle trojdílná série mi připomíná mé roky na základní škole:-) pak jsem se ke knihám ještě párkrát vrátila, jsou tenké, dobře se čtou a pro puberťačky ideální pohodové čtení.

pavlusa025
pavlusa025
11.06.2020 4 z 5

Super kniha pro všechny slečny.

Klarulina
Klarulina
04.12.2019 5 z 5

Milovala jsem ji když mi bylo asi 14

Nikcasmej
Nikcasmej
25.01.2018 1 z 5

Hlavní postava mi byla už od začátku knihy nesympatická. Bohužel tato kniha mě neoslnila, navíc obálka ani nesedí. Katka má podle knihy blonďaté vlasy a na obálce je má hnědé.

dark.ma93
dark.ma93
16.06.2016 3 z 5

Klasický teens románek :) Ve 12 fajn počtení, nu :))

Jiitush
Jiitush
19.06.2014 2 z 5

moc mi nevyhoval styl psaní, kdy vyprávění tvořila z devadesáti procent přímá řeč

Perla
Perla
11.05.2014 5 z 5

Výborná kniha. Je skoro taká dobrá ako od Enji Rúčkovej. ;)

gilt
gilt
15.05.2012

Znám Veroniku osobně a tak jsem byla zvědavá, jaké knihy píše. Opravdu doporučuji všem puberťačkám a holkám v problematickém věku. Nadchly mě její knihy a dokonce jsem si i pobrečela. Připomíná mi svým stylem Stanislava Rudolfa.

meggy248
meggy248
12.01.2012 5 z 5

tuto knihu som citala 3x a este stale je moja najoblubenejsa

Veronika Kabátová
česká, 1986
2006  74%Tenhle kluk je můj!
2006  75%Když přijde láska
2006  74%Nová láska na obzoru

Kniha Tenhle kluk je můj! je v