Ó, jak ti závidím

Ó, jak ti závidím https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147/o-jak-ti-zavidim-147.jpg 3 125 16

Fejetony Haliny Pawlowské, oplývající jejím osobitým humorem, ve kterých se dívá na život očima emancipované ženy. Pokud se začtete do této knížečky, zjistíte, že i celebrity mají obyčejné problémy, děti, rodiče, rodinné příslušníky, kteří jsou praštění, hamižní, závistivý a kdo ví jací ještě. Najdete však také povídky o úplně cizích lidech a jejich životních trampotách nebo poznatcích. A hlavně spoustu moudrostí jako třeba, že v lidském životě nejsou důležité věci, rozum a cíle. Nejdůležitější jsou (často i jen prchavé) okamžiky štěstí, které si s sebou (jenom vy) vezmete do hrobu!... celý text

Cher
19.04.2023 2 z 5

První knihy, které jsem od autorky četla mi přišly vtipné. Pak už to bylo takové stejné. Vzala jsem si na přečtení tuto knihu, že je napsaná před delší dobou a mám pocit, že to bylo spíš horší než předchozí. Další knihy od autorky už asi číst ani nebudu.

JancaMia
22.12.2021 1 z 5

Pawlowskou jsem měla rada , tahle kniha mě zklamala nevěry , lži, bludy a vše nízké a jednoduché. A já se ptám proč ? Chtěla se zalíbit jednoduchému plebsu ??

taikatalvi
12.11.2021

Nedočítala som to, bohužiaľ. Pre mňa to bol strašný blud, jedno cez druhé, miš maš. A pritom mam pani Halinu Pawlowskú rada. Toto mi žiaľ nesadlo.

adelinka
29.06.2021 3 z 5

To bola asi tak tretia kniha v dosť malých odstupoch od tejto autorky, tak asi som bola už presýtená. Čítala sa dobre, aj ten humor ma bavil, ale tak skoro si už niečo podobné neprosím....

vklaskova
16.03.2019 2 z 5

Kniha se čte dobře, občas jsem se i pousmála, ale postupně se mi zdá, že jsou všechny příběhy na jedno brdo. Nějak mě už začalo unavovat, jak automaticky se bere fakt, že se lidi vzájemně podvádí, že mají milenky/milence a lžou si. Smutný život. Nenáročné čtivo.

pingu1
03.03.2019 4 z 5

Vcelku vtipné a pohodové čtení ... :-)

zbožňuju_knihy
14.09.2018 2 z 5

Tuto knihu jsem měla dlouhé týdny na oné místnosti, kam takové čtení podle mne patří.
Vhodné spíše pro nezadané. Rozhodně jsem od Haliny četla mnohem lepší knihy.

Netopyr07
10.10.2017 4 z 5

Jéžkovy voči, vůbec si nepamatuji, že jsem to už četla. Asi jsem to spíš někomu půjčila a pak jsem to zapsala do seznamu SVÉ literatury. Oddechovka, ano, čte se lehce, ale příběhy se mi nelíbí obsahově. Nevěra, nevěra, nevěra, kam se člověk podívá. Žiji ve svém vlastním světě, kam nevěra rozhodně nepatří - a už vůbec ne jako náplň všech lidí v okolí a téměř každý den. Podle mě to NENÍ normální. Sorry jako :-)

micha-ella
15.08.2017 1 z 5

Předchozí knížky od Pawlowské se mi líbily a byly vtipné, tato už ne.

mariva
08.11.2016 4 z 5

Smích k životu nezbytně patří a tahle knížka čtenáře přiměje brečet smíchy.

Danago
14.10.2016 5 z 5

Velice vtipná knížka. Tak jak to Halina Pawlowská umí. Vynikající oddechové čtení. Dá se číst po určitém čase znovu .

alnahu
19.09.2016 3 z 5

Vtipné lehké oddechové čtení.

lovemika
07.11.2014 5 z 5

Perfektní četba, moje první od Haliny a určitě ne poslední. Jediné co mi při četbě vadilo bylo, jak se na mě všichni v autobuse a v metru dívají jako na blázna, že se z ničeho nic nahlas směju :-D

Alca007
26.12.2013 4 z 5

vtipná, oddychová jako vždy

kika 13
14.11.2012 4 z 5

Pohodové čtení na nedělní odpoledne.

WEIL
10.08.2011

Kniha lehce napsaná, lehce přečtená, lehce se zapomíná co v ní je.