O dvou sestrách a pohádkové Zemi démantového třpytu

O dvou sestrách a pohádkové Zemi démantového třpytu

Tato kniha je o Zemi Démantového třpytu. Do téhle země se dostanete tak, že se musí jít kolem okna za záclonou po, které pádí rytíř a to vše jen vzniklo, když Máša (jedna ze dvou sester) psala do kouzelného sešitu. Lenka (ta druhá sestra) a Máša si vymyslely tuto zemi, ale ona fakt existovala. Měli kamarády Nelly a Eli, kteří jsou také sourozenci a ti je provedou po zemi Démantového třpytu. Tahle země nikdy totiž neskončí a je nekonečná a až Máša s Lenkou vyrostou a budou mít své děti tak i ony budou mít přístupnou zemi Démanotvého třpytu... Kouzelné slovo, abyste otevřeli zemi je- zor!!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27329/o-dvou-sestrach-a-pohadkove-zemi-demantoveho-trpytu-27329.jpg 4.77
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros

petra4454
18.07.2016

Ja ji četla jako malá 8 leta žába. .což už je víc jak 35 let a četla jsem ji pořád dokola.Dostala jsem ji tehdy od příbuzných spolu s knížkou Terka jede do Varšavy. .což byla druhá nejmilovanější knížka..dodnes na obě knížky vzpomínám s krásnou nostalgií a láskou.Jsem ráda, že jsme vyrůstali v te době bez mobilu a tabletů..co se tehdy při čtení knížek zažilo dobrodružství. ..tuhle knížku moc doporučuji. .zavede vás do světa fantazie a kouzel.

lencav
22.08.2013

Knížku jsem četla nedávno, i když už nepatřím k té "mladé" generaci, opravdu doporučuju, jako čtení pro děvčata je super! Lenka

Marietta Sergejevna Šaginjan

Marietta Sergejevna Šaginjan