O dětech a zvířátkách

O dětech a zvířátkách https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40339/o-detech-a-zviratkach-40339.jpg 5 40 10

Nové vydání půvabné knížky pro nejmenší čtenáře. Přečtěte si o koťátku, které hledalo mlíčko, o zatoulaném uhlíčku, o tom, jak zvířátka zvítězila nad červeným kohoutem, co se pejskovi zdálo v králíkárně a další pohádkové příběhy.

Mlikova
27.06.2023 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších dětských knížek, a to i v dnešní době, kdy některé starší knížky děti už nebaví. Krásné obrázky.

LunaL.
15.01.2022 5 z 5

Krásné kratší pohádky, nádherné ilustrace. Plné dětí a zvířátek, jak slibuje název :) Synovi se kniha moc líbila, někdy poslouchaly i mladší sestřičky. Jen mě mrzelo, že spoustu pohádek známe z Martínkovi čítanky, kterou jsme četli už několikrát.
Tahle se ale zase bude lépe vozit na dovolený, nezabere tolik místa :)

Edeltruda
03.12.2021 3 z 5

Pohádky mi nepřišly tak dobré jako ty v Pohádkovém dědečkovi.

Pokorna_Praha
14.06.2021 5 z 5

krásná a milá knížka. Takhle si představuji pohádky pro děti do deseti let. Blaho pro nervy a děcka zdecimovaná obrazovkami.

verense
13.02.2020 4 z 5

Hezké krátké pohádky s půvabnými ilustracemi, ze kterých si děti odnesou i kapku poučení. Ideální čtení před spaním.

havranice
14.06.2017 5 z 5

Skvělá kniha. Dané příběhy jsou i v Martínkově čítance, je to zde jejich výběr- připadá mi, že je to výběr těch nejlepších a nejpovedenějších, ani jeden příběh není slabý. Skvělé od 2,5 do 6ti let. Příběhy mají pointu a poučení, nutí děti přemýšlet, ale ne nějak překombinovaně. Všechny naše tři děti (9,5,3) tuto knihu měly a stále mají rádi. Ve věku 3-6 let u nás patří k těm, co čteme opakovaně a stále je baví.

veronie
02.06.2017 5 z 5

Krásné čtení s nádhernými ilustacemi.

Bramhr
18.09.2016 5 z 5

Nase moc oblibena knizka. Uz jse zname temer nazpamet a stejne porad cteme dokola.

teri8
19.12.2015

Všech 13 pohádek je moc hezkých. Moje nejoblíbenejší jsou O červeném kohoutu a Pes, kočka a koblížek. V knize jsou krásné borázky od Zdeňka Milera.

Kočičáci
19.09.2014 5 z 5

Pěkné krátké pohádky pro menší děti - krásné ilustrace Z.Milera nikdy nezklamou!