O čertovi

Staří čerti se na střechy bojí nebo dostávají závrať. Proto je na kominíky poslán nejmladší a nejneposednější čert – Florimón. Ten zpočátku opravdu nadělá na střechách a v komínech hodně škod. Jednoho dne se mu však stane nehoda. Díky ní se jeho život dočista změní. Text je doprovázen celostránkovými ilustracemi samotného autora....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448505/o-certovi-Vdr-448505.jpeg 4.8211
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Petrkov

Kniha O čertovi

čtenářka301

Já Čechovi knihy miluji, především kvůli ilustracím, ale mým dětem se bohužel nelíbí.

KnihomolkaAnna

Vypůjčeno asi před pěti lety od bráchy, s tím, že to bude "taková oddychovka", nakonec mě příběh příjemně překvapil! Doporučuji!

rozina351

Poprvé jsem tuto knížečku v kolibřičím vydání přečetla na vysoké. Byla jsem naprosto okouzlena, jak rychle a suverénně mě vtáhla do světa imaginace a úplně mě vytrhla ze zkouškového frmolu. Nádherný příběh a uchvacující ilustrace. Teď knížku sjíždíme pravidelně s dětmi a každé čtení má úspěch! Příběh je něžný, výsostně pohádkový, se šťastným koncem, nechybí ani humor - s Florimonem a Tradamilou strávíte vždy krásnou půlhodinku, která vám zlepší náladu na celý den.

Dalia

Jak láska pekelníka proměnila ... nevěříte? Tak knihu otevřete i srdce svá a odpověď snad naleznete v příběhu, jenž kouzlo má.

EliBla

Ilustrace Pavla Čecha miluji. Toto je prvni kniha, kterou jsem od autora četla a mohu ji všem doporučit. Využívám ji ve Čtenářských dílnách na 1. stupni a to vždy 5.12. Děti si mohou z příběhu odnést i ponaučení.

Sisine
26.12.2019

Nádherná kniha pro děti,navíc ilustrace jsou úžasné.

maha75
07.11.2019

Nádherná knížka. Naše oblíbená. Četli jsme ji s dětmi už několikrát.

argi111
11.10.2019

Perfektní kniha pro děti. Doporučuji.

Mikeš
Mikeš