O čem sní ženy 2

O čem sní ženy 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79616/o-cem-sni-zeny-79616.jpg 4 64 6

Druhý díl o ženách, jejich vidění života v mládí a jaké názory jim reálný život pozměnil v jejich myslích.

Maki229
04.12.2023 5 z 5

Moc se mi líbí rozhovory se ženami, které to vůbec neměly lehké, nevzdaly se a snad většina z nich žije spokojený život. Kniha vyšla před 20 lety. Pro mě je navíc zajímavá tím, že dámy, které paní Sommerová oslovila, byly zralé ženy okolo padesátky, což je teď můj věk. Jsem velmi ráda, že vnímání žen a vůbec podmínky k žití se za těch 20 let pohnuly kupředu. Vidím, že my holky v generaci následující, jsme to měly lehčí ve 20 i nyní v těch 50+. Zase to člověku dodá sílu nevzdávat se, když se nedaří.
" Podporovala velkodušně náš vztah a říkala mi, proč bys ze strachu utíkala před něčím, co by mohlo být úžasný, jdi do toho ! A nakonec řekla - andělé se přece zásadně ze schodů neskopávají. Andělů můžeš potkat za život několik nebo jen jednoho a byl by to přepych vyhodit ho ze dveří. "

LadaLil
08.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Velmi zajímavá kniha, čtivě napsaná. Příběhy žen byly různé, smutné, optimistické a všechny do jednoho silné. Zaujaly mě autorčiny otázky, které nebyly návodné, ale přitom tázané opravdu provedly k odpovědím, které byly opravdové a upřímné.

kuky921
01.11.2019 4 z 5

Životní příběhy žen, kterým se podařilo překonat peripetie a začít znovu.

oladnb
01.12.2017 5 z 5

Cteni pro zeny. Ano, toto prinasi a zaroven bere zivot. Osudy, ktere prekvapi, ale mnohdy i povzbudi, ze vzdy muze byt hur. Naproti tomu velice inspirativni a obdivuhodne osobnosti. To jsou hrdinky teto knihy.

StihOMam
14.03.2017 3 z 5

Olga posbírala neuvěřitelné příběhy, které život smutně vypráví.

n.noi
26.05.2016 5 z 5

O tolik silnější příběhy než v prvním díle této trilogie. Mrazilo mě pomyšlení, kam až jsou některé ženy schopné kvůli lásce a mužům dojít...

Olga Sommerová
česká, 1949