O čakrách

O čakrách https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477230/bmid_o-cakrach-RUU-477230.png 4 22 4

Člověk je sedmibarevná duha Těmito slovy uvádí mistr Osho svou promluvu o energetických centrech v lidském těle nazývaných čakry a o jejich vlivu na život člověka. Velmi detailně se zaměřuje na sedm základních čaker a na sedm různých těl nacházejících se v sedmi rovinách lidského bytí. Svým osobitým a poutavým způsobem odhaluje jejich tajemství a ukazuje, jaké překážky se skrývají na cestě k jejich poznání. Zároveň se soustředí na práci s fyzickým tělem, na tradiční metody jeho pročišťování a také na různé pohledy dnešní vědy na tuto otázku. Osho nenabízí přesně danou nauku, nevymýšlí definice a nevytváří žádnou doktrínu – předkládá poznatky o tělesných energií a především zdůrazňuje, že to nejdůležitější je osobní prožitek.... celý text

ládiss
05.11.2014 4 z 5

Moje první kniha od Osha, musím ocenit způsob jakým je kniha psaná. Pro mne mnoho informací v jednoduchých větách, kdy jsem by stále nucen se vracet a opět se zamýšlet nad skutečnostmi, které nám Osho nenásilně servíruje. Asi nelze pochopit vše v této knize a nelze pro mě se vším souhlasit, ale určitě se k téhle knize ještě vrátím .

Sayuri
19.11.2013 5 z 5

Jedna z nejlepších Oshových knih, podle mě.
Je spíše naučná, já osobně jsem neměla žádné pocity jako u většiny jeho knih. Jsou to jen velice užitečné informace, jakási "mapa", která není přesná ani podrobná, ale máte najednou přehled, který dává opravdu smysl.

Satsuki
31.10.2013 5 z 5

Skvělá kniha, dost mě to inspirovalo...

ona_vi
27.07.2013 4 z 5

Osha můžu ve všech podobách, i když ne se vším jsem souzněná. Jeho popis intimních vztahů přes čakry mi dal odpověď na některé události v mém minulu. Budu se k ní občas vracet.

čakry

Osho