O andělech se Zenonem Ziólkowským

O andělech se Zenonem Ziólkowským https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112724/bmid_o-andelech-se-zenonem-ziolkowskym-qMk-112724.jpg 4 4 3

S anděly vytváříme jeden stvořený svět, jak to vyjádřil Ch. Džibrán: "První Boží myšlenkou byl anděl. Prvním Božím slovem byl člověk." Autor úspěšné knihy Nejtěžší stránky Bible se čtenářům nyní představuje knížkou čtyřiceti krátkých meditací, které mají být uvedením do "světa andělů". Pojednává zde o působení andělů v dějinách spásy, jak nám to přibližují biblické texty či liturgie církve, ale také o schopnosti tyto anděly poznávat.... celý text

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Aniołowie w Bibli i liturgii

Petrstik
Petrstik
30.10.2016 4 z 5

Autor vybral a rozebral několik nejznámějších úryvků z Bible, ukazujících anděly při plnění jejich nejdůležitějšího poslání, který jim zároveň přiřklo „jméno” poslů (řec.: angelos)

Sareen
Sareen
08.12.2014 5 z 5

Úsporná za to velice milá a poutavá knížka sestává z různých (celkem čtyřiceti) úryvků z Bible týkajících se andělů či chcete-li archandělů, k nimž následuje podrobnější rozbor, jakási meditace, nad jejich významem a poselstvím s odkazy a citáty z dalších biblických textů.

anthea
anthea
01.03.2012 5 z 5

Nejenže se tato knížečka krásně četla, ale i krásně vypadá. Žlutá je optimistická a tak také působí i celá kniha.

andělé biblické citáty Bible

Zenon Ziolkowski
polská, 1927
2001  100%Nejtěžší stránky Bible
2002  85%O andělech se Zenonem Ziólkowským
2010  80%Modlitby Jana Pavla II.
2004  90%Hřích nejen Davidův

Kniha O andělech se Zenonem Ziólkowským je v