Nymfomanky

Nymfomanky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121919/bmid_nymfomanky-OZy-121919.jpg 3 14 7

Pokud si žena, navíc psycholožka, podá inzerát na internetovou seznamku jako muž, píše si s ženami jako muž a dokáže se jim dostat pod kůži, dozví se o jejich nejperverznějších sexuálních přáních. Jenže i psycholožka je jenom člověk a může se stát, že se jí její bizarní experiment pěkně vymkne z rukou a leccos ji překvapí. Třeba i její vlastní syn.... celý text

Radesan
30.01.2023 3 z 5

Po přečtění asi chápu, že od této knihy jiní čtenáři (včetně mě :D ) čekali něco trochu jiného. Sociální výzkumy tohoto typu jsme kdysi s přáteli dělali taky a jak je vidno, moc se toho nezměnilo :D. Ale co už pro mne zajímavé bylo je pohled ženy na danou problematiku. Zápletka kolem jejich přátel byla po čertech nebezpečná hra. Za mne dobré krátké počtení sem tam proložené nějakou menší pikantností se vcelku příjemným zakončením. Jedná se spíše o psaný příběh autorčina výzkumu nežli popis úchylek nebo "erotic pleasure story".

lakyh
27.09.2020 3 z 5

Podle názvu jsem čekal trochu víc, ale jinak to byl fajn odpočinek, knížku jsem přečetl rychle a na styl autorky jsem zvyklý z jiných knížek a jsem s ním naprosto friendly i proto jsem si vzal do ruky i tuto knihu a hodnotím kladně. Myšlenka zajímavá a na toto téma by se daly napsat stovky knih s různými příběhy, závěry a výsledky.

Doubravka1975
31.07.2019 1 z 5

Začátek knihy, anotace i název mě hodně zaujal a přitom to bylo úplně o ničem. Ještě že to mělo jen 130 stran.

Acinore
17.02.2017 1 z 5

Bože to bylo o ničem!
A ten styl psaní.
Asi takhle, každá věta svůj odstavec.
Nechápu.
Paní autorka bude velmi zvláštní osoba.

Jozefka
06.10.2013 3 z 5

Vzhledem k tomu,že od této autorky jsem již četla víc knih,tak mě tato kniha ani nezklamala ani nenadchla.

Juliatta
28.08.2013 2 z 5

Takové o ničem, spíš bych uveřejnila v časopisu typu Napsáno životem, ale jako kniha to bylo hodně slabé...

Mufka
13.10.2012 1 z 5

Název knihy je myslím docela zavádějící, nějak jsem od toho asi čekala více, než mi kniha mohla nabídnout.