Nůž v zádech

Nůž v zádech https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31183/nuz-v-zadech-31183.jpg 3 10 3

Na ulici prešli človeka. Svedkyňa vypovedajú súdruhovia z bezpečnosti začínajú vyšetrovať dopravnú nehodu, od ktorej ušiel nezodpovedný vodič. Prípad sa však komplikuje vo chvíli, keď je v byte porazeného chodcov objavená mŕtvola zavraždeného muža. Polícia musí rozpliesť oveľa komplikovanejší prípad, než spočiatku očakávala …

moničina
28.01.2024 3 z 5

Trochu som sa miestami strácala v postavách, niektoré udalosti akoby neboli dotiahnuté dokonca a nútili má premýšľať, o čom sa vlastne píše, dej mohol prebiehať viac usporiadanie. Žiadne väčšie prekvapenie sa nedialo a dej bol dosť nudný. Z jeho štyroch Magnetiek bola táto najslabšia.

Samwise1KB
01.07.2023 1 z 5

Kapitalistický major Zeman, zapaluje si jedno Marlboro od druhého, celkem hustý. ;-)

MaxQ
30.09.2021 2 z 5

Socialistický Phil Marlowe nepotřebuje spánek, zapaluje si jednu startku od druhé a řeší zapeklitý případ vraždy a autonehody. Byť je to knížečka útlá, nepodařilo se mi ji dočíst do konce. Ztratil jsem uprostřed nadporučíků, luxusních chat, národních podniků a nablýskaných stopětadvacítek. Ale jako sedativum před spaním funguje spolehlivě.

dopravní nehody české krimi české detektivky

1977  69%Rána pod pás
1974  71%Ani kapka krve