Numerologie a karma - Karmická kabalistika

Numerologie a karma - Karmická kabalistika https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48704/numerologie-a-karma-karmicka-kabalistika-48704.jpg 4 4 2

Co ovlivňuje náš život. Co nám pomáhá k růstu. Jaké motivy nás vedou. Jaké máme poslání v tomto životě.

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Namen - das ausgesproche Geheimnis

K4t13
08.03.2024 3 z 5

Zpracování velmi zdařilé. Začátečníkovi zabere cca 2-3 týdny samostudia.
Mínus vidím v tom, že překlad dělal člověk, který k tomuto tématu evidentně nemá žádný vztah - působí mnohdy krkolomě a opravdu tak, že byl dělán pro syrový výdělek. I já při svých naprosto minimálních znalostech němčiny jsem byla schopná identifikovat špatný překlad a opravit jej. Nechápu, jak toto prošlo do tisku.
Čtenář musí být velmi pozorný, neboť se v knize vyskytují chyby - typicky některé vlastnosti jsou přiřazeny jiným číslům a je vidět, že se jedná o chybu odkliku v textovém souboru - asi nepozornost.
Této knize by celkově více, než prospělo nové vydání - od jiného překladatele a s větším důrazem na kontrolu odkliků v textovém souboru či kvalitní korekturou.

Jíťa
09.11.2010 4 z 5

Jedna z nejlépe strukturovaných a nejpřínosnějších knih o numerologii. Jasné informace, jasné definice, jasně popsané postupy numerologických výpočtů. Splňuje žánrové předpoklady, což je sice očekávaný požadavek, ne vždy však věrně dodržený: Bohužel dnes najdete o numerologii takové bláboly, které oboru hodně ubližují. I v této publikaci se při bližším zkoumání najdou nedostatky, mám však pocit, že pochází ze špatného překladu či nedostatečné revize textu. Kdo ví.

Angelika Hoefler
německá, 1948