Nudíte se? Pořiďte si kočku

Nudíte se? Pořiďte si kočku https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123765/bmid_nudite-se-poridte-si-kocku-123765.jpg 5 4 1

Máte rádi kreslené vtipy? Nakladatelství Vyšehrad navazuje na úspěšnou edici S úsměvem a začíná vydávat řadu knih ke každodennímu zastavení a obveselení se. Staré české přísloví říká: ,,Někdo má rád vdolky, jiný zase holky.“ Také každý z nás má jinou zálibu či jiný koníček, všichni se ale v tom bláznivém světě chováme občas směšně. Zastavme se na chvíli a pojďme si uvědomit komičnosti ve svém životě.... celý text

Literatura světová Humor
Vydáno: , Vyšehrad

Cat crazy

Medunkavera
30.06.2015 5 z 5

Tohle je prostě úžasná knížka.
Ona to vlastně není knížka, je to taková malá brožura. Ale když si chci spravit náladu, tak ji otevřu. Kočku máme. Naše kočka zdaleka není taková, jak je tam znázorňována. To vše, co je tam v té knížičce znázorněno, mi přijde nadnesené. Naše kočka se třeba takhle nechová. Ona je . . . jak to říci . . . taková distingovaná dáma. Třeba mě ráno nikdy nevzbudí, že už by chtěla masíko do misky. Jen si sedne a kouká na mě, jak spím. A to tak dlouho, že mě to vzbudí. A nebo si stoupne a dívá se mi tak upřímně a soustředěně do očí a tak zvláštně mňoukne, že mi dojde, že jsem jí zapoměla ten den vyčistit ten její záchůdek.
Také ráda pozoruji, jak spinká. Když se stočí do klubíčka, pod hlavu si dá ocásek a lehne si na něj . . . Všichni ji rádi pozorujeme. Je to naše zlatíčko. A nejradši má děti. Když přijde dcera, nebo syn, tak ještě více ožije . . . Asi je to tím, že kočka má ráda společnost, tak to jí tak nějak povzbudí.

kočky humor kreslený humor anekdoty, vtipy, fóry

Autorovy knížky

2005  95%Nudíte se? Pořiďte si kočku