Americký král

Americký král https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445379/bmid_americky-kral-oYv-445379.png 4 209 45

Nový Kamelot série

< 3. díl

Říká se, že každý tragický hrdina má jeden osudový nedostatek, tajný hřích, drobný steh vetkaný do jeho budoucnosti už od samotného narození. A já nejsem výjimkou. Mé hříchy už nejsou tajemstvím. Mé nedostatky už nemůžou být osudovější. A nikdy jsem nebyl tak blízko tragédii jako teď. Jsem muž, který miluje, muž, jehož láska si žádá mnohé. Jsem král. Král, který byl tak bláhový, že své království vybudoval na troskách minulosti. Jsem manžel a milenec, voják, otec a prezident. A vše překonám. Ať žije král.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

American King , 2017

peitho.1
30.11.2020 5 z 5

Určitě to není kniha pro každého, ale moje zvrácená duše byla z celé série nadšená :)
Nakonec jsem si oblíbila všechny tři hlavní hrdiny a fandila jsem jim, aby našli svůj happyend.
Knihám se rozhodně nedá upřít originalita a čtivost a navíc oceňuji inspiraci v králi Artušovi, které se autorka ujala dosti svérázně.
Já jsem byla spokojená a za tuto pohádku pro dospělé dávám plný počet 5*.

maafa
30.11.2020 4 z 5

Ačkoli celá tato trilogie patří do romantické, oddechové literatury, neznamená to, že vás nechá vydechnout:). Tedy aspoň mě ne. Já jsem dostala dobrodružný pohádkový přibeh o rozmanité lásce rozmanitých lidí:). Na to, že je to erotická oddechovka, tam byla napsána spousta krásných vět. Pro mě je to zajímavé překvapení v tomto žánru, na jedné straně tím, že je to až porno:), a na druhé tim až poetickým popisem lásky. Ačkoli je taková láska mimo realitu, stejně jsem jim fandila:).

ivetapl
29.11.2020 5 z 5

První díl mě nevzal úplně.
Ale jako celek je to bomba! Rozhodně doporučuji!!!

Evka3814
29.11.2020 5 z 5

Co k tomu dodat,tuto sérii miluju❤kdyby to šlo tak dám 10☆. Je to příběh, který člověka absolutně vtáhne a z kterého se posadí na prdel. Taková trojka v reálném životě si myslím že ani nemůže existovat,musí tam být nekonečná hloubka důvěry. Každopádně je to originální a úžasný příběh o lásce. Není asi pro každého:) Ten konec mě dostal a byla jsem na autorku naštvaná že to tak ukončí(a jakože jsem si u toho pobrečela),ale ufff nakonec to dopadlo jak mělo♡ Strašně moc se těším na její další knihy

LadyElisa
27.11.2020 5 z 5

Opět přečteno za necelý den, jsem beze slov. Knížka mě nechala totálně rozloženou, protože autorka si pro nás přichystala v Králi oslňující paralelu jedné dávné legendy. Nezbývá než knihu vřele doporučit a snad Baronet přinese více knížek od této skvělé spisovatelky. A milostnými scénami se v knize rozhodně nešetřilo! :D

bisexualita

Sierra Simone