Posedlé dítě

Posedlé dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426083/bmid_posedle-dite-O8n-426083.jpg 4 158 47

Novinářka Nora Sandová série

Na hřbitově je nalezen brutálně zavražděný muž. Krátce nato se najde znetvořené tělo malého chlapce. Londýnská korespondentka Nora Sandová si začíná myslet, že obě vraždy souvisejí s rozvodem slavného páru – hvězdy dánské reality show a ruského oligarchy, kteří mezi sebou bojují o svěření syna do péče. Ale neukousla si Nora projednou příliš velké sousto? Honba za pravdou ji zavede až do nejtemnějších londýnských zákoutí, kde vládne černá magie.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Heksedrengen , 2018

zuzana2599
08.03.2020 4 z 5

Posedlé dítě je mojí druhou knihou od této autorky. I když je mi novinářka Nora Sandová sympatická a líbilo mi se nahlédnutí do jejího osobního života, příběh samotný mě až tak moc nezasáhl. Kniha nemá moc stran, čte se dobře a někomu se bude líbit víc, jinému míň.
Knížku zařadím do Čtenářské výzvy, neboť Lone Theilsová je z Dánska.

slamenka
06.03.2020 2 z 5

Tohle je první kniha, co jsem od autorky četla a asi i poslední. Za mě tam bylo tak nějak od každého trochu, ale pořádně nepropojené, nepropracované, závěr knihy mi přišel uspěchaný a takový až divný. Působilo to na mě i tak, že Nora byla vždy na správném místě náhodou a ještě měla velké štěstí a to v příběhu s vyšetřováním číst nechcete, nebo aspon já ne. Nazvala bych to thrillerem pro ženy. Myslím, že kdyby se víc propracovalo samotné vyšetřování a ne vztahy Nory, možná by to bylo stálo za víc.

hlenicka
24.02.2020 4 z 5

Od autorky mám přečtené dvě její předešlé, dívky z trajektu a žena, po které se slehla zem.
Mně osobně se líbily všechny tři knížky. A co je asi nejvíc, hrozně rychle a samy se četly. Ale tady ta poslední. Já nevím, mě zklamal ten konec. Jakože žádné napětí, žádný vrchol toho napětí, kdy si kousete nehty a rvete vlasy.. To tu nebylo. Jen prostě čtete a čtete a čekáte, co se ještě teda stane.. A pak.. Konec.. No. Ale určitě doporučím dal!!

Kamili
22.02.2020 5 z 5

Mne se knizka libila. Nesouhlasim, ze v ni chybelo napeti. Nora Sandova je mi sympaticka a zajimalo by me jak by se jeji pribeh dal vyvijel. Konec na me pusobil tak, ze pokracovani bude.

katule1992
18.02.2020 3 z 5

Třetí díl s Norou Sandovou byl pro mě velkým zklamáním. Zdlouhavý příběh, žádné napětí ( což je opravdu div, když má být kniha thriller) a žádné překvapení. Mám pocit, že si autorka vzala příliš velké sousto, které nedokázala zpracovat.

Únos malého dítěte na pozadí práce teroristické organizace nebyl to, co jsem čekala, že od knihy dostanu. Přestože měla kniha 240 stránek, přišlo mi to dlouhé, a to z toho důvodu, že se dlouho prostě nic nedělo.

Velká škoda. Nakonec je z toho velmi průměrná ( místy až podprůměrná) kniha.

Pouhých 50%

Ticiana
16.02.2020 5 z 5

Četlo se to samo. Za mne tam nebylo žádné nudné místo. Kniha je sice kratší, ale na druhé straně kdyby byla delší, možná by to byla nuda. Tesim se na další dil.

Martiiiik
15.02.2020 4 z 5

Kniha se mi docela líbila, četla se hezky, jen mohla být trochu delší :-) Místy byla dost těžko uvěřitelná, sekta působila jako banda amatérů i přes občasnou snahu autorky šokovat čtenáře, což působilo dost uměle a tak nějak to nezapůsobilo.. I přesto se už těším na další :-)