Řízkaři

Řízkaři https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2780/mid_rizkari-Zgg-2780.jpg 2 281 37

Novinářka Karla série

Povídky, spojené postavou novinářky Karly, mladé dívky s image úspěšnosti. Knížka plná otevřených příběhů o blízkých lidech, o přátelství, opravdových vztazích, o hodnotách.

Zilvar11
28.02.2015 odpad!

Děsivá záležitost...

Beni
22.01.2015 1 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ MÁ ŠPATNÉ HODNOCENÍ

Tak ani nevím, co si mám o knize myslet... Celé mi to přišlo depresivní, děj se děsně nesrozumitelně vracel do minulosti, pak šup a byli jste zas v přítomnosti...
Byla to první kniha, kterou jsem četla od této autorky, tak asi budu muset přečíst něco jiného, abych si na autorku opravila názor.

Nebýt toho, že jsem se zařekla, že svoji výzvu dodržím poctivě, knihu bych odložila (což dělám velice nerada!!) Ještěže to byla alespoň tak tenká knížka!

Mermaid
17.09.2014 2 z 5

Slabší průměr, Bára Nesvadbová je mi sympatická, ale kniha je nemastná, neslaná a moc mě nebavila.

evelinaevelina
11.03.2014 odpad!

Přečtena první povídka knihy, kterou si dcera půjčila v knihovně. Dál číst nebyla síla ani vůle.

Pitbullka
31.07.2013 4 z 5

Mně se knížka líbila. Nenáročné čtení, člověk se u toho nemusí nijak zvlášť soustředit.

Sisi11
26.06.2013 3 z 5

Další velmi hezky odpočinkové a nenáročné čtení. Text v knize je jen a pouze vyprávění nešťastného období Karlina života. Absolutně nechápu, co v tom všichni hledají? Nic v tom není, je to pouze jakýsi deníkový záznam. Žádný hlubší smysl. A to se mi na knihách Nesvadbové velmi líbí. Prostě jen čtete pro radost, relaxujete, nepřemýšlíte nad textem. Je to jako byste poslouchali přítele, který se vám svěřuje.

Neubráním se dojmu, že knihy Nesvadbové chápe jen malé procento lidí, což je velmi dobře vidět na přítomném hodnocení a některými výkřiky do tmy v komentářích.

mi-nul-o
07.06.2013 5 z 5

Místní hodnocení a vlastně i pořadí v žebříčku mě pobavilo. Nu.. Kdo tak necítí, nechápe. Inteligence je vrozená, co si budeme povídat. Stejně tak jako samota, jak se píše v jedné (ne)moudré knize.

Věro
02.05.2013 3 z 5

Perfektní čtení do čekárny před zubní ordinací.

kika 13
20.01.2013 2 z 5

Mě knížka nijak neoslovila.

Blondy29
09.05.2012 2 z 5

Četla jsem jí nedávno a nic moc. Už ani nemám moc v paměti o čem byla. Nyní zvažuji zda budu číst Bestiář???

Brambu
19.09.2011 3 z 5

Zas tak hrozné, jak tu většina popisuje, mi to rozhodně nepřišlo. Hold pohled jedné ženské, která touží po štěstí, které pro ni představuje samozřejmě chlap. Tak dělá vše možné i nemožné, aby toho "svého" získala.

jasmína
17.07.2011 2 z 5

Už si děj ani moc nepamatuju, četla jsem to ze zvědavosti, ale odpad bych to nedala, myslím, že to může hodnotit spíš spisovatel, který tomu hodně rozumí, jako odpad.

Miru
06.07.2011 3 z 5

Přesně to, co jsem od této knihy očekávala i neočekávala, se mi také dostalo. Tím pádem jsem byla ušetřena veškerému rozčarování.

Jitule Š.
17.05.2011 odpad!

To není ani knížka! To je slint! Marcipa: Myslím, že i slohovka patnáctky by dopadla líp než tohle:-))) Ta patnáctka by se aspoň snažila být v něčem originální a neotřelá. Tady nejsou nápady, styl, nic. Byla jsem znechucená.

marcipa
09.05.2011 odpad!

stylově něco jako slohová práce 15 dívky, katastrofa

Pajďulka
07.04.2011 odpad!

Příšernost a nechutnost! Autorka si myslí, jak není odvážná. Pořád do knížek cpe sex, až to vyvolává dojem, že ho zas tak moc nezažila. Je to ubohé, když někdo staví kariéru na sexu. Ať se rovnou živí prostitucí. Od knížek očekávám trošku i něco jako úroveň a umění. Psát neumí a obsah je na dvě věci.

charlosina
30.11.-0001 odpad!

Nic horšího jsem (zatím) nečetla. Debilní dialogy vedené debilní ženskou v debilním prostředí.