Řízkaři ekniha

Knížka "Řízkaři" je soubor povídek o mužích, o ženách, o vztazích.....Každá žena má okolo sebe pár "Řízkařů".Opravují auta, vodovodní kohoutky a zklamané duše. Bohužel se do nich nikdy nezamilujeme.

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/213925/rizkari-213925.jpg 2.2232

Novinářka Karla 1.

Povídky, Literatura česká
Vydáno (ekniha), Motto

Kniha Řízkaři

JaTa

Dvakrát s odstupem několika roků jsem si knihu donesla domů a dvakrát jsem se pokoušela začíst. Nedalo se!

abcd191
05. lednaodpad!

Když mi bylo 13, připadala mi ta kniha ok. Teď mi připadá jako odpad. Nedá se to číst.

Vivienca
15.10.2019

Nechápu ty rádoby-intelektuální komentáře. Prostě Nesvadbová má svůj styl, píše pro určitou skupinu čtenářů a pokud někomu tento styl nesedí, nechápu, proč se do knížky "nanutí" v rámci jakési čtenářské výzvy a následně ji pomlouvá. Asi jako dát si v restauraci své neoblíbené jídlo a pak říct, že kuchař je špatný. On špatný není, jen jste si neměli dávat, co nemáte rádi.

kob
21.06.2018

Na rozdíl od ostatních si nemyslím, že by byla tak špatná. Taky bych tipovala, že je více autobiografická, než by autorka připustila - asi mi trochu připomněla vlastní divoké mládí ;-)

Apoška
21.10.2017

Zajímavé myšlenky. Ale přišlo mi, ze to nebyl moc souvislý příběh.

kara
18.01.2017odpad!

Při nejlepší vůli nešlo dočíst.

necky
04.05.2016

Asi na rozdíl od většiny, mne se knížka líbila hrozně moc. Velmi čtivá, rychlý spád, skvěle napsané, žádná zbytečná omáčka kolem. Určitě se brzo vrhnu na další knížku od stejné spisovatelky.

Hrefna
26.11.2015

Přečetla jsem ji v rámci Čtenářské výzvy v kategorii špatně hodnocená kniha a takto nezklamala, jinak po všech dalších stránkách ano. Možná ještě oceňuji, že je to kniha krátká.