Bestiář

Bestiář https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2778/bmid_bestiar-fAe-2778.jpg 2 452 66

Novinářka Karla série

Knížka Bestiář je volným pokračováním příběhů Karly, hlavní postavy z první knížky Barbary Nesvadbové Řízkaři. „Bestií se žena nerodí. Bestií se žena stává. A já mám za sebou opravdu kvalitní přípravku.“ Kniha se stala předlohou pro stejnojmenný film Ireny Pavláskové.

Romány , Literatura česká

Vydáno: , Motto

DeDe
DeDe
15.09.2011 odpad!

Ne, tohle byl opravdu přehmat. Kniha se mi nelíbila vůbec, pro mě je to prostě brak a vzalo mi to veškerou chuť k přečtení jiného díla B. Nesvadbové.

Miru
Miru
06.07.2011 3 z 5

Kniha psaná v témže duchu jako autorčina prvotina. Pokud vás tedy Řízkaři neoslovili či dokonce znechutili, do čtení Bestiáře se určitě nepouštějte.

Jitule Š.
Jitule Š.
17.05.2011 1 z 5

Příběh tu je, ale mně to nudilo. A dost

Beranka66
Beranka66
06.05.2011

Viewegh v ženských šatech. Jejich "hodnota" si fakt konkuruje. Dřív mi byla Bára sympatická - když byla baculatá a normální. Teď si hraje na modelku a má pocit, že si z ní každý sedne na zadek. Píše o sexu a myslí si, jak v něm není originální a dobrá. Nejenže je to nevkusné, ale měla by vzít lekce od nějaké zkušené ženské, aby vůbec věděla, jak se to dělá. Ve svých knížkách se jenom ztrapňuje

Kvíteček jarn
Kvíteček jarn
31.03.2011 odpad!

Kdy Nesvadbové dojde, že neumí psát? Nedávno měla povídku V Cosmopolitanu a ta stála totálně za ho...

baruu
baruu
30.11.-0001 4 z 5

fajn knížka se zajímavým příběhem, který se s filmovým zpracováním nedá srovnat.