Nové vánoční pohádky

Nové vánoční pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270695/mid_nove-vanocni-pohadky-nSG-270695.jpg 4 10 6

Vykouzlete si ty nejsvátečnější Vánoce s Novými vánočními pohádkami. Po úspěšné knize Vánoční pohádky přichází oblíbená spisovatelka Zuzana Pospíšilová se dvěma desítkami originálních, zbrusu nových pohádkových příběhů, které dětem připomenou, že kouzla nepatří jen k pohádkám, ale také k vánočnímu času. Nové vánoční pohádky vyprávějí příběhy, ve kterých se lidem i zvířátkům přihodí pozoruhodné věci. Možná jsou to kouzla, možná je to obdivuhodná síla Vánoc, která způsobí, že dobro, radost a přátelství mají vždycky navrch. O Vánocích se zkrátka dějí zázraky, a tak není divu, že na zimní noční obloze pomáhá svítit vanilkový rohlíček, sněhové vločky zahánějí samotu, smutný sněhulák najde konečně kamaráda a malému Oliverovi nadělí Ježíšek dědečka. Půvabné, bohatě ilustrované příběhy tvoří knihu, která se báječně hodí jako vánoční dárek.... celý text

nikikostadinova
08.03.2021 4 z 5

Ty hezčí pohádky vyváží ty průměrné. Alespoň jsem dětem mohla číst nějaké originální pohádky :-)

maminkoutek
09.02.2021 4 z 5

Kniha přináší soubor příběhů s vánočními motivy. Některé jsou reálné, jinde najdeme kouzla nebo třeba mluvící stromy. Kniha je takovou všehochutí, takže si tam svou oblíbenou najde určitě každý.

Atlantis
18.01.2021 3 z 5

Průměr, za týden nevíte, že jste něco podobného četli. Příběhy těžce neoriginální, ilustrace ohavné (nejspíš vytvořeny žákyní základní školy), ale chválím, že dárky opravdu nosil Ježíšek, a já tak nemusel při čtení nic cenzurovat.

Kačaba79
24.01.2019 4 z 5

Čteno před Vánoci a obě dcery (10 a 3.5 let) příběhy bavily. Netradiční a moderní příběhy které nám pomáhaly dotvořit pohodu Vánoc.

mamcactenarka
08.01.2019 4 z 5

Moderně pojaté pohádky, hlavně ta první - s veverkami a mobilem :-D Celkově moc hezká knížka, pohrává si i se silou myšlenek, originální je třeba pohádka o vanilkovém rohlíčku. Určitě doporučuji pro předvánoční čtení pro děti!

EvaEma
16.01.2016 3 z 5

Děti si je vyslechly, celkem je pohádky bavily. Jen pohádku o tom, jak se zatoulá vánoční dopis k sousedovi, jsem musela vynechat. Syn je teď přesně v období, kdy ještě na Ježíška věří, ale pomalu začíná pochybovat. Tato pohádka by mu napověděla. Naštěstí jsem si předem pohádky prolítla, jinak bych měla při rozečtení velký problém, jak z toho vybruslit.