Nové povídky o mužích

Nové povídky o mužích https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289267/bmid_nove-povidky-o-muzich-shA-289267.jpg 3 40 6

Především o vztazích mužů a žen jsou povídky dalšího souboru edice Česká povídka. O těžkém údělu muže, jehož žena prožije každé dvě minuty spontánní orgasmus, píše Michal Viewegh. Lásku k prostitutce nezvládá starší muž v povídce Petra Šabacha. Šokující třetí přání splní vánoční kapr v příběhu Milana Lasici. O složitém soužití muže a ženy píše Emil Hakl. Se svými podvodnickými manýry narazí hrdina povídky Marka Epsteina. Láska a internet - to je téma text Marka Šindelky. O tom, že sauna je pro muže ráj, píše Jaroslav Rudiš. Svérázného postaršího hrdinu představuje Josef Moník. O kamarádství a lásce na železnici je příběh Borise Dočekala.... celý text

Povídky , Literatura česká

Vydáno: , Listen

janulka1310
15.05.2022 3 z 5

V této povídkové knížce jsem jako vždy našla povídky, které mě oslovily a povídky, které ve mně nezanechaly žádný dojem. Bohužel cokoliv od Michala Viewegha mě už vůbec nebaví, ať to jsou romány nebo povídky...zabředl do stále stejného stylu, stejných témat a stejných vulgarit. Líbily se mi povídky od Šabacha, Epsteina a Moníka a nejvíce mě zaujala povídka poslední od Dočekala Láska na železnici. Možná proto, že v této jediné povídce se objevil i charakter a pravá láska. Hold jsem asi romantička :)

ivka67
14.03.2021 2 z 5

taková nedělní jednohubka

pagac17
10.12.2019

Zajímavé komentáře, vždy se v této publikaci najde ta snad nejvtipnější, ale nechci ji uvádět, abych se nedotknul těch ostatních

NoelHudson
09.06.2017 5 z 5

Povídky o mužích se mi líbíly o chlup víc než ty o ženách.

RenoPi
10.01.2017

Spokojenost

Jana_Hlus
12.08.2016 3 z 5

Mírně nad průměr vyplouvají povídky díky Haklovi, Rudišovi a Šabachovi. Jinak by se čtenář v nudě utopil a za ty peníze, co za knížku dal, si moc neužil.