Nové Mikulášovy patálie – Sváteční oběd

Nové Mikulášovy patálie – Sváteční oběd https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58034/nove-mikulasovy-pata-58034.jpg 5 120 11

Malý Mikuláš série

Druhý díl z třídílné série dosud nevydaných příběhů, které navazují na oblíbené Mikulášovy patálie.

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Albatros (ČR)

Histoires inédites du Petit Nicolas , 2004

ZuzanaK.
13.10.2022 5 z 5

Kroket jsme četli 3x a to nikoli proto, že by eM před koncem usnul. Právě naopak. Skvělá knížka pro malé, starší i ty úplně dospělé.

Pert
26.02.2022 5 z 5

Nádherná a vtipná kniha.

iva23
05.06.2020 4 z 5

Některé věty trošku těžkopádné, chybí mi zde lehkost Patálií z r.1973. Až jsem si říkala, že to snad ani nepřekládala stejná paní. Škoda, jinak fajn knížka.

bacouch
15.04.2020 2 z 5

Mikulášovy příhody jsem jako dítě milovala, ale tenhle díl série mě dost zklamal. Ne moc vtipné a často bez pointy.

Venda32
09.02.2020 5 z 5

Stejně jako další knihy o Mikulášovy vtipná a čtivá kniha. Knihu jsem četl po letech dceři před spaním. Musím zvednout původní čtyřhvězdičkové hodnocení na absolutní. Člověk asi musí k některým věcem dozrát.

Elulilinka1
05.05.2017 5 z 5

Humorná kniha plná Mikulášových vtípků, legrácek a nedorozumění .

kuba2006
23.10.2016 5 z 5

Víc než pěkná knížka.

Madlenka_Knihy
11.06.2016 5 z 5

Myslela jsem si, že 2.díl bude horší než ten 1., ale to byl nesmysl! Tento díl se mi zdá snad ještě lepší. Nemám slov k tomuto skvostu. Vážně jsem se u ni bavila! U této knihy je super, že příběhy na sebe moc nenavazují (tedy kromě toho, že se přistěhovala rodina Plátkova), protože si mohu vzít jakýkoliv příběh, a přečíst si ho :-) Mimochodem, nezdá se mi, že by byla určena především pro kluky, jak tu někteří píší - věc názorů. Nepřidáte 6. hvězdičku, prosím?

Jusťa
18.04.2015

Je to zábavné a vtipné.

adolf.smid
12.09.2013

Kniha pro kluky , ale zato hrozně zábavná četl jsem ji asi 5x.
I když je to kniha starší v novém vydání každý porozumí jejímu významu.
Já osobně sem četl víc Mikulášů celá série je skvělá a
není v ní žádný slabší kousek.

TessDragon
28.09.2012 5 z 5

Mikulášovy patálie jsou podle mě spíše knížky pro kluky, ale myslím, že dívkám se budou také líbit. Protože mě se rozhodně moc líbily. :D Mikuláš i jeho kamarádi byly pořádní dáblíci, a také za to nejednou dostali. Knížku doporučuji. Je zábavná, vtipná, nejen pro děti.