Nová země – Objevte v sobě smysl života

Nová země – Objevte v sobě smysl života https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18236/mid_nova-zeme-objevte-v-sobe-smysl-zivo-pIb-18236.jpg 4 258 51

Eckhart Tolle staví na obrovském úspěchu knihy Moc přítomného okamžiku a bere nás na cestu mimo naše životy, aby nám ukázal, že máme šanci vybudovat nový svět plný lásky. Vyžaduje to velký posun ve vědomí od současné identifikace s naším egem ke zcela novému způsobu vnímání toho, kdo jsme. Aby se to mohlo stát, musí struktura lidské mysli projít zásadní transformací. V této nové knize Tolle ukazuje, jak taková transformace může proběhnout nejen v nás, ale i ve světě kolem nás. Tím, že vykresluje podstatu tohoto posunu vědomí, Tolle detailně ukazuje, jak naše egoistické uvažování funguje. Poté nás jemně a pomocí velmi praktických termínů vede k novému vědomí. Dojdeme až k poznání toho, kým vlastně jsme, což je mnohem významnější než to, co jsme si dosud mysleli.... celý text

New Age Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

A New Earth , 2003

JsmeJedním
26.10.2015 5 z 5

Klobouk dolů, co dodat... Knihy Moc přítomného okamžiku i Nová země mě daly odpověď na to, co jsem, že vše co hledám mám v sobě, doporučuji všem lidem!!!

kamibe
09.06.2015 5 z 5

Tolle je skvělý. Knihu jsem četla před lety a rozhodně zůstane v mé knihovně. Velmi ráda si pouštím jeho vstupy na You Tube, neboť jeho projev pro mne vyloženě léčivý. Navíc umí být vtipný.

Martina46
09.06.2015 5 z 5

Výborná kniha!!! Děkuji, že se mi dostala do rukou :)

damarose
20.05.2015 5 z 5

Z knížky jsem nadšená, je skvělá. Rozhodně stojí za přečtení. Člověk si pak uvědomí, jak moc je pod vládou ega a myšlenek. Doporučuji všem. Mně osobně dala opravdu hodně. Ráda se k ní vrátím.

The_Psychedelic
25.01.2015 5 z 5

Tato kniha je zatial to najlepsie, co som v zivote precital.Toto by malo byt povinne citanie v skole.Knihe sa neda vytknut absolutne nic...je proste dokonala.Tolle v knihe poukazuje Jezisove slova,proste radost citat.5 hviezdiciek je malo!Zlato a ani peniaze nevyvazia obsah knihy,ak ju budete mat doma v policke,mozete si povedat ze vlastnite drahokam.

CeP
21.11.2014 5 z 5

Pro hledače "o čem ten život vlastně je" naprostá nutnost přečíst.
Pro mě skvělé

Scharm
28.09.2014 4 z 5

Kniha se mi velice líbila, ale myslím, že by mohla být klidně o 100 stran kratší a nic by se nestalo... Za přečtení rozhodně stojí.

ajsrům
07.04.2014 5 z 5

Každá doba má své duchovní učitele a Eckhart Tolle patří k těm nejsoučasnějším, jeho učení není tak brilantně formulované, není příliš filosofické nebo hluboce mystické, je prostě jednoduché, pravdivé a univerzální, podložené vlastní zkušeností. Ta kniha se čte krásně a až na příšernou obálku jí není co vytknout.

Dýfí
17.02.2014 5 z 5

Těžké psát jakýkoliv komentář. Když napíšu, že knihu doporučuji - proč by mi měl kdokoli z vás věřit, když mě nezná?

Ps.: Verzi knihy Nová Země ve fialovém vydání nekupujte, jsou na ní stížnosti ohledně překlepů, také nemá pevnou přední a zadní stranu a asi půjde jen o překlad ze slovenštiny do češtiny, v neposlední řadě je dražší...

Neby
24.07.2013 4 z 5

Jen bych poopravil. Eckhart nežije bez ega. Snaží se. Člověk bez ega žít nemůže. Kniha je krásná, plná moudra, které je vlastně v nás přirozeně uloženo. Některé myšlenky jsem četl u Mella, jiné zas u Krishnamurtiho .Plný počet . Inspirativní čtení.:)

escritor
30.12.2011 3 z 5

V knihkupectví bývá kniha pod cedulkou New Age, což mě zprvu odradilo, nicméně poté co jsem knihu koupil jsem se ponořil do návodů a popisů myšlení lidí od člověka, který sám žije bez Ega. V knize jsou i praktické návody na zastavení nebo zpomalení činnosti mysli a vysvětluje vcelku jednoduše proč lidé množstvím myšlenek trpí. Hodně uklidňující kniha. Eckhard Tolle žil dlouho dobu v depresích až jednoho dne si uvědomil, že deprese si způsobuje v podstatě sám a v tu ránu se zbavil myšlenek (Ega). Strávil pak několik let na ulici, kde si, podle jeho slov, užíval klidu při sezení na lavičkách. Když lidé zjistili, že v sobě má vnitřní klid, prosili ho o pomoc, začal tedy přednášet. Dnes je světoznámý, píše knihy a je stále skromný a žije prostým životem.

Kniha Nová země – Objevte v sobě smysl života je v